110 годин музики!

Учора, 2 квітня, о 12.39, Україна стала світовим рекордсменом у категорії “найдовший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі”.

Учора, 2 квітня, о 12.39, Україна стала світовим рекордсменом у категорії “найдовший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі”.

Розпочався телемарафон “Пісня об’єднує нас” 29 березня, о 5.30. Його організаторами є Перший національний та телеканал “Ера” за участі Київського національного університету культури та мистецтв. 
Статистика вражає: 110 годин без перерви (разом із повною трансляцією в інтернеті), 2012 учасників, 3000 пісень, трансляція (зокрема, завдяки інтернету) у 155 країнах світу! Рекордний телемарафон фіксували представники Книги рекордів Гіннесса та Національного реєстру рекордів України.
Мета продюсерів та авторів ідеї – Єгора Бенкендорфа та Михайла Поплавського – популяризація України та української пісні у світі, збереження національної ідентичності, створення золотого фонду української пісні, патріотичне виховання молоді, підтримка української мови та молодих виконавців і консолідація вітчизняного суспільства. 
“Це – велике досягнення для нашої країни, нашої культури, телебачення! Я дуже радий, що у світі знатимуть про високий професіоналізм наших телевізійників та багатство нашої культури. Певен: це не останній рекорд, який Україна встановить цього року. У серпні в Лондоні відбудуться Олімпійські ігри, де рекордні результати спортсменів автоматично потрапляють до Книги рекордів Гіннесса. Тому хочу побажати членам нашої олімпійської збірної, щоб вони вибороли медалі та рекорди у кожному виді спорту. А ми, зі свого боку, забезпечимо такий обсяг висвітлення Олімпіади, якого ще не було в історії вітчизняного телебачення!”, – заявив генеральний директор Першого національного Єгор Бенкендорф.
До речі, попередній рекорд у цій категорії належав Італії та становив 103 години 9 хвилин 26 секунд. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9301 / 4.07MB / SQL:{query_count}