В очікуванні мистецького бієнале

На “Arsenale-2012” до Києва завітають художники з 31 країни

На “Arsenale-2012” до Києва завітають художники з 31 країни

У столиці оприлюднили перелік учасників та їхні роботи, що будуть представлені на першому Київському міжнародному бієнале сучасного мистецтва. Тут виставлять близько 250 робіт приблизно 100 міжнародних та українських мистців, серед них – 40, створених спеціально для виставки. 

У списку учасників бієнале є 22 українські митці, серед яких – Василь Цаголов, Леся Хоменко, Сергій Братков, Маша Шубіна, Нікіта Кадан. Усі роботи  виставлять в історичному будинку “Мистецького арсеналу” 24 травня – 31 липня, інформує УНІАН. 

“Головна експозиція виставки міститиме й твори найвідоміших митців ХХ та ХХІ ст., справжні шедеври, які добре відомі у світі, але ніколи раніше не експонувалися в Україні. Нині це вкрай необхідно, адже за останні роки Україна змінилася – передусім тому, що змінилася свідомість людей. Українці, зокрема молодь, відчувають себе інтегрованими у глобальну спільноту, живуть на одній хвилі зі сучасним світом і потребують актуального міжнародного мистецтва”, – каже Наталія Заболотна, генеральний директор “Мистецького Арсеналу”.

Відвідувачів бієнале чекає масштабна інсталяція китайського митця Ай Вейвея – “Голови зодіака/коло тварин” –  відома серія з дванадцяти бронзових голів, що відображають знаки китайського зодіаку.

До Києва завітає й американець Пол Маккартні, який уперше за межами Лондона покаже роботу “Король”. Монументальна інсталяція складається з силіконової моделі самого художника, що сидить на підвищенні в оточенні мольберта і велетенських полотен, створених за допомогою аерографа. Церковні лави, встановлені навпроти помосту, дають можливість глядачеві роздивитись дерев’яний трон, посидіти і подумати над статусом митця у наш час. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2271 / 4.07MB / SQL:{query_count}