Подих весни

В арт-салоні “Сливка” триває виставка львівської художниці Тетяни Килівник “Весняні рапсодії” 

В арт-салоні “Сливка” триває виставка львівської художниці Тетяни Килівник “Весняні рапсодії” 

Виставка “Весняні рапсодії” – перша персональна експозиція мисткині цієї весни. Роботи, представлені у “Сливці”, порушують різні тематики реалістичного живопису – флористика, пейзаж, архітектура. 

Тетяна Килівник почала свій творчий розвиток ще з юних років. Як каже художниця, основним джерелом її натхнення завжди була природа, тому і не дивно, що саме її жінка малює найчастіше.

Вона своє натхнення знаходить також і на живописних пленерах, адже є частою учасницею таких подій. Зокрема, індивідуальних та всеукраїнських пленерів. “Пленери у мистецькій справі є надзвичайно важливими, бо лише живе споглядання може дати розвиток відчуттю та переживанню кольору, форми, композиції”, – каже Тетяна Килівник. 

Також художниця проводить персональні виставки, в яких виявляє свій особливий живописний стиль, зокрема “Лірика”, “У Шевченківськім гаю”, “У променях сонця” та інші. Авторка займається не лише живописом, але й цікавиться й іншими напрямами мистецтва – після закінчення Львівської академії мистецтв Тетяна Килівник почала працювати ще й у галузі художнього текстилю. Крім того, художниця займалася дитячою книжковою графікою (у 2000-му  стала призером на Львівському форумі видавців).

Весна для творчої людини – особливий час. А для художника й поготів – у цей час живописець, виплескуючи свої емоції на полотні, натомість отримує нові потоки натхнення – природа стає на шлях відновлення, з нею приходить і новий подих для творчості. Віяння весняної свіжості відчувається і у виставці авторки.

Експозицію Тетяни Килівник “Весняні рапсодії”, що триватиме до 19 квітня, можна відвідати в арт-салоні “Сливка” (вул. Театральна, 7). 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4181 / 4.07MB / SQL:{query_count}