Українці в Лейпцигу

З 15 по 18 березня в Німеччині проходитиме один з найважливіших світових книжкових ярмарків

З 15 по 18 березня в Німеччині проходитиме один з найважливіших світових книжкових ярмарків

Громадська організація “Форум видавців” організувала участь у програмі “Транзит: Польща, Україна, Білорусь” кількох українських видавців, авторів та журналістів. Отож, на Лейпцигському ярмарку розмістяться дев’ять українських видавництв з різних регіонів: “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Видавництво Старого Лева”, “Фоліо”, “Грані-Т”, “Картографія”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Книги ХХІ”, “Родовід”, “Теза”. 
Крім видавців, українськими гостями книжкового ярмарку в Лейпцигу, зокрема, стануть Сергій Жадан і гурт “Собаки в космосі” (які стануть хедлайнерами однієї з найбільших літературно-музичних вечірок фестивалю), львівська письменниця Наталка Сняданко, яка візьме участь у кількох важливих дискусіях, координатор Львівського літературного фестивалю Григорій Семенчук. Крім того, в програмі “Транзит” візьмуть участь ще більше українських авторів та перекладачів: Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Андрій Курков, Єлєна Заславская, Юрко Прохасько, Катерина Міщенко. Відбудеться також презентація літературного фестивалю “Меридіан Чернівці”.
Нагадаємо, що програма “Транзит: Польща, Україна, Білорусь”, щойно організована громадською організацією “Форум видавців”, триватиме три роки й передбачає низку заходів, скерованих на спільну промоцію у Німеччині польської, української та білоруської літератур. Куратор програми, відомий австрійський письменник та перекладач, гість Львівського літературного фестивалю, Мартін Поллак переконаний, що завдяки спільним акціям можна зробити популярнішою якісну польську, українську та білоруську літератури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4579 / 4.06MB / SQL:{query_count}