Музичний мікс від французів

16 березня у Львові відбудеться ексклюзивний камерний концерт відомого виконавця Алекса Ренарта

16 березня у Львові відбудеться ексклюзивний камерний концерт відомого виконавця Алекса Ренарта

Цієї п’ятниці у Львівській обласній філармонії за підтримки Французького альянсу відбудеться грандіозний концерт “Alex Renart trio”. Автор, композитор та виконавець власних пісень Алекс Ренарт представить львів’янам та гостям міста незвичну і від того несподівану суміш французького шансону, репу, циганського манушу, реггі, соулу та джазу, що звучать неначе ковток свіжого повітря.
Французькі музиканти впевнені, що вже від перших акордів на фортепіано та декількох нот гітари відвідувачам концерту “Alex Renart trio” захочеться поринути в музику і танцювати безупину.
Алекс Ренарт відомий за співпрацею із популярною французькою співачкою ZAZ, проте, це не перешкоджає музиканту творити свою власну автентичну та оригінальну музику. А це, зокрема, популярні естрадні та джазові композиції. До речі, музику Алекса Ренарта музичні критики нарекли “радикально новою”. 
16 березня у концертному залі філармонії пануватиме абсолютно нова атмосфера завдяки унікальному синтезу різноманітних музичних напрямів. Прекрасний вокал від Алекса Ренара, гра на гітарі від Фредері Ляфажа та гра на клавішних від Жерміні  Гуі  стане для музичних поціновувачів чудовим весняним подарунком.
Почнеться музичне дійство о 19.00. Вхід: від 50 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2317 / 3.96MB / SQL:{query_count}