“Листи від Оскара” для львів’ян

У палаці Бандінеллі усі охочі зможуть безкоштовно побачити уривок “Оскара”

У палаці Бандінеллі усі охочі зможуть безкоштовно побачити уривок “Оскара”

16 березня, о 20.00, у рамках проекту “Нічний Львів” у палаці Бандінеллі відбудеться показ уривків вистави “Оскар і рожева пані”. А саме – глядачам запрезентують “Листи від Оскара”. Режисером театралізованого дійства є директор театру ім. Л. Курбаса Олексій Кравчук.

Повість “Оскар і рожева пані” одного із найвідоміших сучасних французьких драматургів Еріка-Емманюеля Шмітта вже сьогодні перекладена на багато мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу. І ось тепер – ще й на українській сцені. Всю цю історію розповідають дві актриси – почергово промовляючи від імені головних і навіть другорядних персонажів, розповідають, граючись, розмірковуючи, запрошуючи і нас гратись та розмірковувати у світі Оскара – у світі простому і наївному, як дитячі малюнки, але заразом глибокому, яскравому та контрастному.

“Уже сьогодні нічні екскурсії стають ще однією туристичною цікавинкою Львова. Культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. Традиційно, у місті двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція “Нічний Львів”. В її рамках щомісяця у вечірній час у музеях міста проходять різноманітні театралізовані дійства”, – повідомила заступник керівника відділу промоції міста Львівської міської ради Марта Іванишин. 

Після вистави гості та мешканці міста матимуть змогу переглянути експозиції палацу Бандінеллі. Для того, щоб взяти участь у театралізованому дійстві, потрібно акредитуватись на сайті www.lviv.travel або за тел.: (0322) 297-57-80. Вхід є безкоштовним.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3000 / 3.97MB / SQL:{query_count}