Міланська рапсодія

Що одягати наступної весни та літа, модниці світу вирішують уже сьогодні, спостерігаючи від 20 по 27 вересня за модним калейдоскопом у рамках традиційного, організованого Національною палатою моди Італії Міланського тижня жіночої моди.

m0.jpgЩо одягати наступної весни та літа, модниці світу вирішують уже сьогодні, спостерігаючи від 20 по 27 вересня за модним калейдоскопом  у рамках традиційного, організованого Національною палатою моди Італії Міланського тижня жіночої моди. Понад 90 показів (серед яких і довгоочікуваний дебют дизайнерського дуету Аквілано-Рімонді Дому Gianfranco Ferre)  не лише дають уявлення, що варто сховати у найдальший куточок шафи, а й зорієнтовують в актуальних кольорах, пропорціях, силуетах.

Зокрема, виглядає на те, що насправді ніяких особливих революцій у моді не станеться: усе така ж феєрія барв (бажано контрастних), об'ємність речей та шовк, доповнені лакованим взуттям, а ще - взуттям на платформі. Епоха 80-х, яка заполонила уми сучасних кутюр'є, мирно сусідує у строях із силуетами 50-х років. І все, як і цього року, - трішечки ностальгійне та сексуальне.

Важливо, що цьогоріч у Міланському тижні жіночої моди участь взяла українська дизайнерка Айна Гасе, представивши присвячену своїй мамі колекцію з 53-х ансамблів. Свою "Жінку тільки для Бога" модельєр створила за мотивами творів вітчизняних художників-примітивіс­тів. Критиків побачене захопило, як і президента Національної палати італійської моди Маріо Боселлі, який на показ прийшов особисто, хоча, зазвичай, такі заходи відвідує рідко.

m1.jpgДо речі, участь у показі Айни Гасе як модель взяла донька українського Президента Віталіна Ющенко, що вийшла на по­діум у фіналі дефіле у весільній сукні. Акули пера відразу назвали Айну Гасе "об'єднувальною" силою помаранчевої коаліції, адже у цієї дизайнерки одягається український прем'єр Юлія Тимошенко. А Віталіна, між іншим, як модель пробує себе не вперше. Два роки тому вона вже виходила на подіум в Українському тижні моди. А недавно знялася для російської версії журналу "Vogue".

Важливо інше - Міланський тиждень моди є одним із найвідоміших у світі. Прирівняний до Паризького, Лондонського та Нью-Йоркського, він, однак, має і особливість - орієнтований лише на фахівців у сфері моди, фотографів та журналістів. Проте від завтра саме в Мілані почнеться перший офіційний продаж нових колекцій. А щодо Айни Гасе, то базові ансамблі її колекції повернуться в Україну - у середині жовтня дизайнерка планує показати колекцію в українській столиці.

Підготувала Ярина Коваль

m2.jpgm4.jpg

m8.jpgm3.jpg

m5.jpgm7.jpg 

m9.jpg m6.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9508 / 4.09MB / SQL:{query_count}