У Львові представлять “Брюссель”

Сьомого квітня в рамках великого гастрольного туру Святослав Вакарчук покаже новий музичний проект 

Сьомого квітня в рамках великого гастрольного туру Святослав Вакарчук покаже новий музичний проект 

Як і обіцяв лідер гурту “Океан Ельзи”, проект “Брюссель”, куди увійшли 11 музикантів, незабаром вирушить у велике гастрольне турне. Отож, 11 березня відбудеться дебютний концерт у столиці Білорусі Мінську, повідомляє сайт проекту. 

Наступним стане Львів. Концерт відбудеться сьомого квітня, о 20.00, у Палаці спорту “Україна” (вул. Мельника, 18). Квитки, вартість яких 160 – 950 гривень, вже у продажу. Їх можна придбати у центральній касі міста (просп. Свободи, 37) та за адресою: проїзд Крива Липа, 6. Упродовж двох годин, а саме стільки триватиме виступ у кожному місті, “брюссельці” представлять 12 українських та англомовних композицій, які увійшли до альбому.

На 27 квітня виступ “Брюсселя” заплановано в Києві в концертному клубі “Stereo Plaza”. Щодо інших міст туру, то їх оголосять дещо пізніше. До слова, разом зі Святославом Вакарчуком над матеріалом працювали Сергій Бабкін, екс-учасник “Океану”Дмитро Шуров, один з найкращих сучасних українських барабанщиків Максим Малишев, гітарист ОЕ Петро Чернявський.   


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.9784 / 4.05MB / SQL:{query_count}