Телеграф

  Ніч Еміра Кустуріци.  Фестиваль пам’яті Марії Заньковецької.   Усенародний триб’ют для “ВВ”. У Facebook покажуть концерт Майкла Джексона  

Ніч Еміра Кустуріци

Уперше у Львові київський кіноклуб “The Not Pop Corn Movie Club” організовує унікальну подію – Ніч Еміра Кустуріци! 8 жовтня у Кінопалаці ім. О. Довженка протягом усієї ночі, з 23:00 до 06:00, триватиме показ найкращих робіт геніального сербського режисера “Життя як чудо”, “Чорна кішка, білий кіт”, “Заповіт”.

Фестиваль пам’яті Марії Заньковецької

Сьогодні у Києві відкриється VIII Міжнародний театральний фестиваль моновистав “Марія” пам’яті видатної української акторки Марії Заньковецької. Цьогорічний фестиваль, як пише ZAXID.NET, відбуватиметься під девізом “Гортаючи сторінки європейської культури”. Цей захід ставить за мету об’єднати представників театру, літератури, літературознавства, музики, щоб у такий спосіб спробувати через діалог культур сформувати нову концепцію творчості видатних майстрів художнього слова, драматургії й музики в синестезійному ключі. На Камерній сцені Національного театру ім. І. Франка покажуть вистави з Польщі, Росії, України, Азербайджану, Угорщини. У фойє театру будуть розгорнуті виставки.

Усенародний триб’ют для “ВВ”

Старі пісні на новий лад! Український рок-гурт “ВВ” оголосив про всенародний триб’ют – переспів їхніх пісень молодими групами. Такий музичний експеримент “Воплі Відоплясова” влаштували не випадково, а приурочили – до 25-річчя гурту. Найкращі пісні увійдуть до інтернет-версії. А переможці отримають можливість заспівати на одній сцені разом з Олегом Скрипкою. На таку пропозицію відгукнулись не лише українські групи, а й білоруські. Олег Скрипка зізнається, що результатом задоволений. “Я чекав, що кавера будуть зняті на побілку. Ну, типу ми з друзями там заспівали під гітарку. А воно виходить дуже серйозно”, – каже вокаліст “ВВ”. Найкращі переспіви увійдуть до інтернет-збірки. Переможців і фаворитів Олег Скрипка визначатиме особисто.

У Facebook покажуть концерт Майкла Джексона

8 жовтня в Уельсі відбудеться концерт, присвячений пам’яті Майкла Джексона. Його транслюватимуть користувачам Facebook. Користувачі соцмережі побачать концерт за допомогою програми, створеної компанією Milyoni. Вартість віртуальних квитків у день концерту становитиме близько п’яти доларів, а в попередні дні – майже чотири. Також за квитки можна буде заплатити “кредитами” Facebook – віртуальною валютою соцмережі. На концерті пам’яті Джексона виступлять Бейонсе, Крістіна Агілера, група Black Eyed Peas, інформує канал 24. Вартість квитка на сам концерт – від 85 до 195 доларів залежно від сектора.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.4874 / 4.07MB / SQL:{query_count}