Чеські фестини у Львові

Протягом жовтня львів’ян знайомитимуть із чеськими культурою, кухнею та мистецтвом

Протягом жовтня львів’ян знайомитимуть із чеськими культурою, кухнею та мистецтвом

Ось уже вдруге у нашому місті проводять Дні Чехії. У суботу, 1 жовтня, у стінах Музею ідей свято чеської культури почалось із урочистого відкриття виставки “Викотіть бочки”, темою якої є історія чеського пивоваріння. Назва цієї виставки не є випадкова, радше, навпаки – символічна. “Є така чеська пісня, її співають англійською – “Roll out the barrels”. Мало хто знає, що це чеська пісня”, – розповіла консул із питань культури і освіти Генконсульства Чехії у Львові Мартіна Павлітова Мухова. Того ж таки дня у дворику Музею ідей охочих пригощали національними стравами. До приготування чеських страв долучився Генеральний консул Чехії у Львові Давід Павліта. Також присутні за бажанням могли скуштувати смачного чеського пива.
“Відбувається презентація швейківських традицій у Львові, Швейківське товариство щороку організовує швейківські маневри. Вони також розробили швейківський шлях для велосипедистів”, – розповіла Мартіна Павлітова Мухова.
Не обійшлося і без хорошої музики – виступав хор національного товариства “Чеська бесіда”. А ще проводили різноманітні конкурси про Чехію. Увечері в рамках фестивалю “Контрасти” у Львівській обласній філармонії відбувся концерт “Брамс Тріо Праґ”.
Програма Днів Чехії у Львові є доволі цікавою та пізнавальною. Скажімо, 4 та 6 жовтня львів’яни зможуть переглянути чеські документальні фільми на музичні теми. Покази відбуватимуться у приміщенні книгарні “Є”, що на пр. Свободи,7. Не менш цікавим буде вівторок, 11 жовтня, адже в той день даватиме концерт чеський гурт “DVA” у межах загальноукраїнського турне Рок-кафе “Johnny Rocker”.
Дні Чехії у Львові триватимуть весь жовтень, а деякі акції відбуватимуться і в листопаді, тож познайомитися із чеською культурою встигнуть усі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6417 / 4.06MB / SQL:{query_count}