11 цікавих фактів про телеведучу Ілону Довгань

Про дитинство. Любила їздити до бабусі в село. Там була повна свобода, купа солодощів. Правда, мало дівчаток, а більше хлопчиків-сусідів, з якими любила лазити по деревах і будувати хатки з піску.

Про дитинство

Любила їздити до бабусі в село. Там була повна свобода, купа солодощів. Правда, мало дівчаток, а більше хлопчиків-сусідів, з якими любила лазити по деревах і будувати хатки з піску. А в місті, навпаки, любила сидіти вдома – багато малювала і придумувала мальовані історії. І ненавиділа дитячий садок через муштру і ранні підйоми (вона – сова).

Фільми

З останніх дуже подобається “Гордість і упередження” за романом Джейн Остін. Була в музеї письменниці у Баті, Великобританія. Приваблює героїня – самодостатня, яка робить те, що не суперечить її внутрішньому голосу.

 

Їжа

З дитинства не любить варення з бузини – постійно ним лікували від застуди. А загалом не особливо перебірлива. Любить красиве сервірування.

Коронна страва

 

Остання коронна страва – банош, навіяно поїздкою в Карпати. Але хоче навчитись у мами готувати галушки (правильні галушки – з начинкою в середині).

Пори року

 

Дуже любить золоту осінь, бо красиво і романтично.

Ідеальний відпочинок

 

Той, який викликає купу позитивних емоцій, – найчастіше, це мандрівки. Нові видовища, які захоплюють. Любить подорожі літаком.

 

Перша робота

 

ТРК ГОК у м. Комсомольську. “Уже й не пам’ятаю, як всі гроші витратила, але щось купила батькам (сімейна традиція). А ще купила тортик”, – каже Ілона Довгань.

Захоплення

 

“Творчість Одрі Гепберн, яке вже стало хобі моїх друзів, які постійно мені щось дарують з її принтами, тому мені вже нічого не треба купувати на цю тему. Одних тільки сережок із її фото в мене вже п’ять пар. І це, незважаючи на те, що в мене вуха не проколені”, – ділиться телеведуча.

Ранковий напій

 

Зазвичай п’є каву, але після нещодавнього перебування в Англії (квітень-травень) – англійський чай, який звідти привезла.

 

Книжки

 

Ніколи б не перечитувала підручник із фізики. “Хоча, кажуть, є цікаві авторські підручники. А ще страшенно не люблю тупі подорожні й жіночі романи, всілякі жовті детективи”, – каже Ілона.

Життєве кредо

 

Кредо змінюється у різні періоди життя. Коли приїхала в Київ – було “дорогу осилить той, хто йде”. “Потім слова Одрі Гепберн: “Не витрачай себе тільки на те, що може змінити твоє життя, а на те, що може змінити життя інших” – це допомогло мені рік тому зробити школу молодих лідерів “2020” і медіа-школу для молодих журналістів. Тепер мені подобається Гете: “Починай робити те, що можеш або про що мрієш, у сміливості є геній, сила та магія”, – говорить Ілона Довгань.
Підготувала
Дзвінка Басараб

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7287 / 4.08MB / SQL:{query_count}