АРТ-ШКОЛА для дітей

Залізничний УДЮМК для своїх вихованців та майбутніх відвідувачів приготував новий гурток, який максимально
знайомитиме із світом мистецтва

Залізничний УДЮМК для своїх вихованців та майбутніх відвідувачів приготував новий гурток, який максимально
знайомитиме із світом мистецтва 

Різноманітні галереї, фестивалі кіно, архітектура міста – усе це оточує сучасну людину. І дуже важливо із дитинства розуміти ці напрями культури, а то й самому брати активну участь в її творенні. Допомогти у цьому зможе невелика арт-школа, яка працюватиме за адресою: вул. Комарова, 3. Вона знайомитиме діток із творчістю видатних людей та різноманітними культурними напрямками.
“Проблема сучасної освіти в тому, що діти вчать історію, біологію, фізику чи гео­графію, але при цьому немає предмета, який би знайомив їх із мистецтвом. Хочемо, щоб наші вихованці мали комплексне уявлення, як розвивався світ у мистецькому плані. Львів для цього підходить якнайкраще, адже тут наочно представлені і ренесанс, і готика, і бароко”, – говорить педагог-організатор Залізничного УДЮМКа Христина Бойко.
Нещодавно вже проводилися схожі акції, зокрема, у червні в Залізничному УДЮМКу діяла літня арт-школа, під час якої діти мали можливість відвідувати галереї та виставки. Обговорювали мистецькі події і під час акції “Тренер мого подвір’я”.
“Незважаючи на те, що діток було не так уже й багато, їм дуже сподобалося відві­дувати гурток, адже після перегляду картин ми їх активно обговорювали, знайомилися із новими напрямками. Самі діти позитивно до цього ставляться, адже і галереї, і художники, й архітектори, й історія окремих будинків їх насправді дуже цікавить. Батьки були приємно здивовані, що такий гурток є, і він безкоштовний”, – ділиться Христина Бойко.
В арт-школі діятимуть дві вікові групи – з 6 до 10 років та із 11 до 16-ти. Вихованці займатимуться у спеціальному приміщенні, яке самі умеблюють та розмалюють на свій смак.
“Не варто дитині на­в’я­зувати своє ставлення до світу мистецтва, вона має сама його зрозуміти. Навіть оті чотири стіни нашого приміщення вони самі зможуть розмалювати так, як хочуть. Та і традиційних парт у нас не буде, теоретичні заняття проводитимуться у формі бесіди, і діти сидітимуть на спеціальних подушках”, – говорить педагог-організатор арт-школи.
Заняття поділятимуться на практичні й теоретичні. Під час практики діти відвідуватимуть картинні галереї, знайомитимуться з творчістю архітекторів, зустрічатимуться з відомими львівськими художниками, самі шукатимуть новини із світу культури та обговорюватимуть їх. Одним із завдань юних вихованців буде видання невеликої спеціалізованої газети, де вони практикуватимуться як молоді журналісти та мистецтвознавці.
“Головне для дітей – навчитися описувати те, що вони бачать. Це може бути похід з батьками до театру, обговорення улюбленої музики, відвідування концерту. Нехай, на перший погляд, це буде примітивно чи по-дитячому, але це перші кроки до розуміння мистецтва. Варто привчати дитину цікавитися новинами, знати, що відбувається у світі, тобто володіти інформацією. Тоді діти зможуть підтримати розмову із своїми батьками, адже відчуватимуть себе дорослішими”, – говорить Христина Бойко.
Також відбуватимуться різноманітні майстер-класи із рукоділля та спроби художньої творчості. “Усі діти хочуть й уміють малювати, тільки кожен бачить світ по-своєму. В когось зелене сонце, у когось – рожева корова. Батьків варто переконати, що навіть “каляки”
дітей – це теж творчість, нехай чадо малює свій чорний квадрат, хто знає, може, це росте майбутній Малєвіч”, – переконує педагог-організатор.
Арт-школу може відвідувати кожен охочий, адже заняття безкоштовні. Щоб записати свою дитину, потрібно звернутися до Залізничного УДЮМКу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4617 / 4.09MB / SQL:{query_count}