Літо від Гапчинської

Роботи художниці у “Зеленій канапі“ до 21 серпня. Народна улюблениця Євгенія Гапчинська вже вп’яте привезла свою виставку до Львова.

Народна улюблениця Євгенія Гапчинська вже вп’яте привезла свою виставку до Львова. Власне до 21 серпня у мистецькій галереї “Зелена Канапа”, що на вул. Вірменській, 7, можна оглянути “Літню виставку” художниці. Нагадаємо, що попередні експозиції відбувалися в зимовий період і мали, відповідно, новорічний настрій.
Літня ж виставка  інша – сонячна, трав’яна, садова, морська, полунична і… “канікульна”, адже навіть зовсім доросла людина відчує себе поруч із роботами Євгенії Гапчинської не просто на вихідних, не у відпустці, а саме на літніх канікулах. Так, тут рожеві тони неба переплітаються з блакитними кольорами моря.
Назва відображає голов­ну тему виставки – літо й відпочинок, але подекуди трапляються “серйозні персонажі” на темному тлі та в офіційному вбранні. Так, Ван Гог тримає соняшники, Ніна Матвієнко в національному одязі співає, Жанна д’Арк тримає квітку та Шекспір вигадує нову п’єсу. Веселий настрій робіт передається відвідувачам, кожна робота відкриває нові пригоди літнього відпочинку: діти засмагають та плавають, переодягаються за ширмою та переглядаються поміж собою, незважаючи на межі картин. 
“Виставка викликає безліч позитивних емоцій, сюди приходять із дітьми, які з задоволенням розглядають картини. Все, що зображено на роботах, спонукає кожного повернутись на мить у дитинство. Весь світ наповнений рожевими барвами”, – розповідає працівниця галереї Галина.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4078 / 3.97MB / SQL:{query_count}