Львовом їздять “горбаті”

У місті стартував фестиваль ретро-автомобілів “Леополіс Гран-прі”. Розпочали  свято спецпогашенням ювілейної поштової марки та тематичного конверта “Леополіс Гран-прі”

У місті стартував фестиваль ретро-автомобілів “Леополіс Гран-прі”. Розпочали  свято спецпогашенням ювілейної поштової марки та тематичного конверта “Леополіс Гран-прі”. Протягом вихідних у програмі фестивалю: виставки-презентації ретро-автомобілів, теренова гра, театралізований конкурс, парад-карнавал центральними вулицями міста. Головна подія – автоперегони на історичній трасі “Львівський трикутник” (вул. Вітовського – Стрийська – Гвардійська).

“Подібний фестиваль з автоперегонами за правилами Міжнародної федерації старожитніх автомобілів на території України проводиться лише у Львові. Щоб позмагатися за Великий перехідний кубок, у гості до організаторів завітають власники ретро-автомобілів із п’яти країн Європи”, – розповідає Євген Кравс, організатор, президент автофан-клубу “ЗАЗ-Козак”. Під час автоперегонів заплановано  провести кілька заїздів. Тривалість одного – до півгодини. Перегони проводять з обмеженням швидкості на окремих ділянках траси. Також у програмі фестивалю низка різноманітних акцій: виставки-презентації класичних автомобілів, ретро-парад центральними вулицями міста, покази спеціалізованих колекцій мод на автомобільну тематику. Фестиваль класичних автомобілів до 80-річчя автомобільних перегонів на історичній трасі “Львівський трикутник” триватиме до 12 червня. Зазначимо, що в 1930 – 1934 роках на трасі “Львівський трикутник” змагалися провідні спортсмени європейського автоспорту з понад десяти країн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2328 / 3.97MB / SQL:{query_count}