“Сірий кардинал” світу моди у Львові

Почесним гостем VII Львівського тижня моди стане Дональд Потар – екс-президент “Паризького синдикату (палати) Pret-a-Porte”, консультант все­світньо відомих модних дизайнерів

Почесним гостем VII Львівського тижня моди стане Дональд Потар – екс-президент “Паризького синдикату (палати) Pret-a-Porte”, консультант все­світньо відомих модних дизайнерів. Під час візиту до Львова він перегляне презентації українських дизайнерів Роксолани Богуцької, Ксенії Сербін та інших.

– Я вперше в Україні та вперше у Львові. Я приїхав повчитися, дізнатися щось нове про місто та країну, – наголосив Дональд Потар. За словами гостя, його цікавить те, що відбувається у Львові, і він хоче навчитися нашої творчості.

– Нові ринки, які з’являються поза межами старої Європи, – це щось нове для світу, для моди загалом. Це те, про що треба дізнатися. Як тільки мене запросили приїхати до Львова, я одразу сказав: “Так, обов’язково”, оскільки мені було дуже цікаво дізнатися, що тут відбувається, – розповів Дональд Потар.

Дональд Потар перебуватиме у Львові з 27 до 31 березня. За цей час він  відвідає Львівську національну академію мистецтв, покази Lviv EURO-2012 Fashion Day, шоуруми й ательє дизайнерів. За словами організаторів Львівського тижня моди, переглянути покази колекцій у п’ятницю, суботу та неділю Дональд Потар не зможе. Натомість у межах фешн-віку для нього в середу-четвер організують презентації українських дизайнерів Роксолани Богуцької, Ксенії Сербін та інших відомих дизайнерів.

Почесний гість VII сезону Lviv Fashion Week – Дональд Потар – “сірий кардинал” світу моди, одна із найвпливовіших постатей у світовій fashion-індустрії, радник і консультант Paco Rabanne, Kenzo Takada, Chantal Thomass, Vivienne Westwood, Alexander McQueen, Donna Karan, Alexis Mabille, Philippe Starck, Eric Gizard. Засновник і колишній президент компаній Jean-Paul Gaultier Group, Jean-Paul Gaultier S.A. і Jean-Charles de Castelbajac S.A., член Правління Festival d’Hyeres для молодих модельєрів із 1999 р., член журі Institut Francais de la Mode (Французького інституту моди) з 2001 р., Президент Chambre Syndicale du Pret-a-Porter des Couturiers et des Createurs de mode (Палати Pret-a-Porte) з 1995 до 1999 рр., член правління Палати з 1995 по 2005 рр., лицар ордену Почесного легіону і лицар Національного ордену Франції за заслуги.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6873 / 4.07MB / SQL:{query_count}