Хлопчик як ціна угоди

У Львові повія віддала подрузі своє немовля

У Львові повія віддала подрузі своє немовля

Жінка все ретельно спланувала. Коли почались перейми – пішла в лікарню. Жодних документів із собою не мала. Мовляв, паспорт у неї вкрали, а обмінну карту – забула вдома: “Нам передали по зміні, що є така пацієнтка. Четверта вагітність, четверті пологи. Ми прийшли у пологовий зал, оглянули її, передивилися документацію. Була тільки медична карта вагітної. Обмінної карти не було, паспорта також. Тобто, всі дані записані з її слів”, – розповідає акушер-гінеколог Віталій Тудай.

Пологи пройшли без ускладнень. Вже опівночі жінка народила здорового хлопчика. Медики пригадують – молода мама поводилась якось дивно. Розмовляти ні з ким не хотіла. Та й малим зовсім не цікавилася.

“На контакт вона не йшла, спілкуватися не бажала. Видно було по ній, що вона не проявляє якихось материнських почуттів, тих справжніх, які ми звикли бачити”, – каже Віталій Тудай.

Причину такої дивної поведінки вдалось дізнатися лише згодом, коли за справу взялись правоохоронці. Вони зіткнулися з іще однією загадкою. Жінка, яка начебто народила малюка, ще кілька тижнів тому не була вагітною. Ба більше – у неї взагалі не могло бути дітей.

“Ситуація була доволі заплутаною. Ми отримали оперативну інформацію про те, що народила жінка, котра, фактично, не могла мати дітей за своїм станом здоров’я. До того ж вона потрапляла в наше поле зору й раніше. І вона не була вагітною”, – коментує старший оперуповноважений Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВСУ у Львівській області Оксана Савич.

Оперативники досить швидко розгадали цю складну головоломку. Допомогли й медики. Вони детально описали жінку, яка народжувала. Згодом з’ясувалось, молода мама ще в пологовому будинку назвалась чужим прізвищем. А під час виписки подала документи своєї подруги, якій збиралась віддати малюка.

Про деталі оборудки жінки згадують неохоче. Нова мама хлопчика пояснює – давно мріяла про дитину. Тож не могла не скористатися такою нагодою.

“Просто я не можу мати дітей. А дуже хотіла малюка”, – пояснює вона.

Правоохоронці говорять, що обидві жінки – повії зі стажем. Тій, що народила хлопчика – 23. Це її четверте маля. Ще як ходила вагітна, планувала залишити дитину. “Хотіла віддати в дитячий притулок. А знайома сказала, що забере собі. Я не заперечувала”, – каже горе-матір.

Одразу ж після лікарні жінка поїхала до подруги та віддала синочка їй.

Нова мама доглядала малого, як рідного. Не жаліла ні грошей, ні часу. Навіть встигла похрестити. Жінка каже, що не шкодує, що забрала хлопчика собі. Адже подруга все одно планувала спекатися малого. 

“Я не жалкую, що взяла до себе дитину. Про таке ніхто не може жалкувати. Розкаюються ті, що залишають. Є така приказка. Не тая мати, яка народила, а та, яка виростила”, – говорить жінка.

Повію, яка віддала своє немовля, вже затримали. Проти неї порушили кримінальну справу. Горе-матір звинувачують у торгівлі людьми. За це їй загрожує до п’ятнадцяти років тюрми. А нова мама хлопчика дуже хоче залишити малого у себе. І заради цього готова навіть кардинально змінити своє життя.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2001 / 4.08MB / SQL:{query_count}