Кого чекає скорочення у міліції?

Керівництво МВС запевняє, що оптимізація міліцейського штату якомога менше стосуватиметься оперативних служб.

Керівництво МВС запевняє, що оптимізація міліцейського штату якомога менше стосуватиметься оперативних служб.

Чисельність працівників Головного управління МВС у Львівській області до кінця березня скоротять на 30%. Таке скорочення відбуватиметься у межах всеукраїнських заходів із оптимізації роботи МВС. Про це “Пошті” повідомив головний правоохоронець Львівщини Богдан Щур. Аналогічні зменшення штату правоохоронців зараз тривають у всіх регіональних апаратах органів внутрішніх справ. У МВС запевняють: на погіршення криміногенної ситуації це аж ніяк не вплине, бо стражів порядку, які безпосередньо працюють із громадянами, скажімо, патрульно-постової служби та дільничних інспекторів, скорочення не стосуватиметься. Тим паче,  як підтверджує досвід, якщо є правоохоронець на вулиці, злочинець уже не втече.

“Здебільшого це торк­неться тилових служб управління міліції Львівської області. Це радше адміністративне скорочення. Загалом плануємо скоротити 266 одиниць обласного апарату. Передусім це стосується тих працівників, які вже мають вислугу років та право на відпочинок. Натомість молодих працівників ця оптимізація не повинна зачепити. Найменше скорочення стосуватиметься оперативних служб, які безпосередньо розкривають злочини”, – зазначив “Пошті” Богдан Щур.

Оскільки Львів у 2012-му прийматиме чемпіонат Європи з футболу, то, як каже головний правоохоронець області, Львівщина – серед регіонів, де скорочення буде найменшим. “Райвідділи міліції Львова та області, які є робочими ланками, це не зачепить. Навпаки, у райвідділи додамо людей. Можливо, завдяки оптимізації штату зможемо збільшити зарплати  працівникам райвідділів”, – говорить Богдан Щур.

Скорочуватимуть штат і в УМВСУ на Львівській залізниці. “Так, заходи з оптимізації стосуються і нас. Зазначу, що штат нашого управління вже й раніше підлягав скороченню. Загалом зараз будемо намагатися зберегти людей, зокрема, професіоналів та тих, які віддані роботі, – наголосив “Пошті” начальник УМВСУ на Львівській залізниці Олексій Костенко. – Хто може і хоче працювати на результат, звісно, залишиться, а хто не осилює завдання, – нехай шукає іншої роботи”. За його словами, штат правоохоронців оперативних служб в УМВСУ на Львівській залізниці будуть намагатися зберегти якомога більше. “Тим паче, нас попереду чекає Євро-2012”, – додає Олексій Костенко.

До теми:

Задля оптимізації роботи відомства центральний апарат МВС також зменшують. Так, упродовж січня – лютого міністр МВС Анатолій Могильов уже скоротив його на 30%. Як повідомив начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС Юрій Казанський, із 3900 працівниківцентрального апарату внаслідок скорочення залишається 2 тис. 678. “Частина співробітників звільнена через досягнення пенсійного віку, інших звільнено через скорочення посад, деяким співробітникам запропоновано інші посади у відомстві, – зазначив він. – Скорочення не стосуватиметься співробітників ППС, дільничних інспекторів та працівників карного розшуку”. Як інформує прес-служба МВС, за словами Анатолія Могильова, скорочення особового складу міліції дозволить підвищити зарплату тим співробітникам, які залишаться працювати. Унаслідок скорочення центрального апарату поменшає генеральських посад зі 100 до 60. Начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС зауважив, що цьогоріч у зв’язку з пенсійною реформою призупинився масовий відтік кадрів із міліції, що був наприкінці минулого року.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.1800 / 4.09MB / SQL:{query_count}