Кавказький слід замовних убивств

Торік правоохоронці Львівщини ліквідували 12 міжнародних контрабандних каналів надходження наркотиків в Україну. Наркотичні засоби переправляли до нашої держави з Польщі, Італії та Британії

Торік правоохоронці Львівщини ліквідували 12 міжнародних контрабандних каналів надходження наркотиків в Україну. Наркотичні засоби переправляли до нашої держави з Польщі, Італії та Британії.

Про це поінформував начальник управління міліції Львівщини Богдан Щур під час зустрічі в обласному управлінні міліції з керівництвом польської поліції. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі ГУ МВСУ у Львівській області.

Зустріч силовиків обох держав відбулася за участі заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Черних. Зокрема, до Львова завітали  директор Центрального слідчого бюро Польщі Адам Марущак та його заступники.

Говорили про структуру поліції Польщі і теперішні зміни в Україні. Наші правоохоронці розповіли польським колегам про нагальні проблеми у кримінальному світі України. Зокрема про те, що більшість замовних убивств у нас скоюють кавказці.

“У 1990-х роках не було у нас вихідців з Кавказу, однак тепер їх щоразу більше і власне вони скоюють замовні убивства. А ці злочини для нас є однією з важливих проблем”, – каже заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Черних.

Керівництво польської поліції розповіло, що після ліквідації кількох злочинних угруповань замовні вбивства у Польщі пішли на спад. Проблема боротьби з наркозлочинністю у наших сусідів також актуальна. Якщо у 2009 році було ліквідовано 30 полів марихуани, то у 2010-му їх ліквідували 60.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0448 / 4.07MB / SQL:{query_count}