Здати за місяць незареєстровану зброю

В Україні з 1 до 31 березня триватиме традиційний місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів

В Україні з 1 до 31 березня триватиме традиційний місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. Прес-служба МВС нагадує: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Громадян, які добровільно звернуться до міліції, аби здати зброю, яку зберігають незаконно, звільнять від кримінальної відповідальності.

Ба більше, якщо громадянин у цей термін добровільно здав до міліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то згодом він має можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. “Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

З метою детальних роз’яснень звертайтесь до працівників дозвільної системи або дільничних інспекторів міліції”, – зазначають у МВС.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6539 / 4.06MB / SQL:{query_count}