Підроблені ліки

У 2010 році Державна інспекція з конт­ролю якості лікарських засобів виявила 2 млн 153 тис. 638 упаковок неякісних і незареєстрованих лікарських засобів

У 2010 році Державна інспекція з конт­ролю якості лікарських засобів виявила 2 млн 153 тис. 638 упаковок неякісних і незареєстрованих лікарських засобів на суму більш як 13 млн грн. Про це повідомив керівник  Державної служби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками Олексій Соловйов.

“Перше місце в Україні у структурі захворюваності посідають захворювання системи кровообігу. А у структурі споживання у нас на першому місці є лікарські препарати від захворювань шлунково-кишкового тракту”, – каже він. 

Фальсифікатори передусім підроблюють часто рекламовані препарати з найбільшим обсягом продажів. За словами Олексія Соловйова, до таких належать ферментні препарати “Мезим” і “Фестал”.

У 2010 році внаслідок контрольних заходів заборонили реалізовувати і застосовувати 2,5 млн упаковок ліків на 17 млн грн, з них 2 млн упаковок утилізували під контролем Державної служби і 446 тис. повернули постачальникам.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4444 / 4.05MB / SQL:{query_count}