У колонії збували наркотики

На Тернопільщині працівники Управління боротьби з організованою злочинністю спільно з внутрішньою безпекою обласного Управління Департаменту виконання покарань викрили організовану злочинну групу

На Тернопільщині працівники Управління боротьби з організованою злочинністю спільно з внутрішньою безпекою обласного Управління Департаменту виконання покарань викрили організовану злочинну групу, учасники якої в одній із виправних колоній збували небезпечні наркотичні засоби.

До буцегарні члени ОЗГ постачали опій ацетильований. Організував та очолив ОЗГ офіцер внутрішньої служби – фельдшер медичної частини згаданої колонії. Також до її складу увійшли троє молодиків, один з яких відбуває покарання саме у цій виправній установі. Про це інформує прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Встановлено, що злочинна група діяла у 2010 – 2011 роках. Її лідер налагодив чітку ієрархічну структуру групи, розподіл обов’язків між її учасниками, зокрема придбання, перевезення, фасування наркотику, підшукування покупців із числа засуджених та збут. Він також налагодив систему заходів конспірації, щоб уникнути викриття.

Для припинення подальшої діяльності ОЗГ правоохоронці розробили план-схему та успішно втілили її в життя. Під час обшуків у зловмисників оперативники вилучили опій ацетильований, марихуану, банківські картки, на які переводили гроші від збуту речовин, які містять наркотики, та інші речові докази.

Щодо фігурантів Тернопільська спеціалізована прокуратура з нагляду за додержанням законів під час виконання судових рішень порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1698 / 4.06MB / SQL:{query_count}