“Полуничка” по-львівськи

Правоохоронці викрили у Львові порностудію для клієнтів-іноземців

justify"> Правоохоронці викрили у Львові порностудію для клієнтів-іноземців

У Львові викрили підпільну порностудію, працівниці якої обслуговували закордонних клієнтів. Така “полуничка” для іноземців коштувала недешево. Чоловіки платили шість доларів за хвилину розваг.

Цей підпільний бізнес організував 25-річний киянин. Чоловік орендував офіс у Львові, зробив тут ремонт та обладнав веб-студію. Після цього – взявся за пошук дівчат. “Вербував” їх зазвичай в інтернеті. Обирав струнких, гарних та без комплексів. Що потрібно робити, пояснював уже під час зустрічі.

“Надійшло повідомлення, що можна спілкуватися з іноземцями, за це можна отримувати гроші. Зустрілася з чоловіком. Він мені сказав, які умови. Треба було працювати 30 годин на тиждень і за це можна було отримати 350 доларів. Ну, ніби тисячу доларів у місяць”, – розповідає одна з дівчат. 

Дівчата спілкувалися з іноземцями в інтернеті. Серед відвідувачів сайта було найбільше американців. Траплялися й клієнти з Європи та Австралії.

“Було вісім кімнат. У кожній була дівчина. У неї був свій комп’ютер, своя камера, на папірці були паролі, через які вони заходили на цей веб-сайт”, – каже Христина Монастирська, оперуповноважена Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ МВСУ у Львівській області.

Робочий день починався опівдні та міг тривати аж до ранку. Аби “розкрутити” клієнта на гроші, дівчині слід було затягнути його у “приват” та виконувати усі забаганки. Левову частку заробітку дівчат організатор брав собі, а дівчата, замість обіцяних статків, насправді отримували “копійки”.

“Насправді таких заробітків дівчата не мали, бо не дотягували до ліміту. І таким чином він їм платив приблизно до тисячі гривень за два місяці. Деякі з них були цим незадоволені”, – розповідає Христина Монастирська.

Спілкуватись із клієнтами доводилось англійською. На столі у кожної працівниці був словничок із найбільш поширеними фразами. А ще інструкції, як діяти, якщо сюди несподівано прийде міліція.

Втім про усі ці вказівки дівчата геть забули. Деякі з них так “запрацювалися”, що й не помітили, коли до приміщення зайшли правоохоронці.

Працівники міліції оглянули приміщення порностудії. Тут були комп’ютери та веб-камери, за допомогою яких дівчата спілкувалися з іноземцями. Усю цю техніку вилучили та скерували на дослідження. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5484 / 4.08MB / SQL:{query_count}