Барсетники у кайданках

У Львові затримали групу барсетників – злодіїв, які викрадали речі водіїв із їхніх автомобілів. До складу групи входило четверо молодиків

У Львові затримали групу барсетників – злодіїв, які викрадали речі водіїв із їхніх автомобілів. До складу групи входило четверо молодиків. Діяли за звичною схемою. Один з них відволікав увагу водія, інші тим часом викрадали з машини речі. Забирали зазвичай папки з документами, барсетки та ноутбуки.

Затримали зловмисників у Шевченківському районі міста. Власне він, як і Личаківський, Галицький та Сихівський, був улюбленим місцем промислу злочинців. Є підозри, що полювали за автомобілями чоловіки не менше двох років.

Зараз правоохоронці вже встановили осіб, яким зловмисники збували крадені речі. А під час обшуків у помешканні підозрюваних натрапили на чимало речових доказів, серед яких паспорти, документи потерпілих і навіть печатки приватних підприємців. 

Тепер правоохоронці встановлюють усіх, хто став жертвою крадіжок. Тому звертаються з проханням до кожного, кому довелося зустрітись зі злочинцями, телефонувати у міліцію за номерами: 261-66-10, 261-66-11 або ж 102.

Уляна Сенько
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1373 / 4.06MB / SQL:{query_count}