Зухвалий терор у школі

До Стрийського міськ­­відділу міліції звернулася директор однієї зі середніх шкіл міста із заявою про вчинення хуліганських дій, пошкодження майна школи та зриву уроку. Усе це бу­ло справою рук учнів тієї ж школи

До Стрийського міськ­­відділу міліції звернулася директор однієї зі середніх шкіл міста із заявою про вчинення хуліганських дій, пошкодження майна школи та зриву уроку. Усе це бу­ло справою рук учнів тієї ж школи.

Зокрема, двоє дев’яти­класників зірвали уроки – не давали вчителям проводити заняття. Вони ходили по класу, голосно розмовляли, вживаючи нецензурну лайку, поводили себе зухвало, а  зауваження педагогів просто ігнорували. Вже не раз від учителів надходили доповідні записки про порушення хлопцями розпорядку роботи школи, зриву занять. Але цього разу вони перейшли усі межі.

Зайшовши у шкільну їдаль­ню, хлопці без дозволу взяли горнятка з чаєм, вийшли на шкільне подвір’я, де тривав урок фізкультури у п’я­тикласників, та вилили чай на голови дітей! Але і цього їм було мало. Під час уроку вони бігали коридором, а потім підпалили вхідні двері школи. Крім того, горе-друзі під час проведення п’ятого уроку в присутності вчителя побили свого однокласника. На вимоги наставника негайно припинити бійку та нецензурну лайку вони абсолютно не реагували, а продовжували із ще більшою зухвалістю.

Учителі школи розповідають, що поведінка учнів була незрозумілою, неадекватною, схожою на таку, начебто вони споживали алкоголь – на це вказував їх зовнішній вигляд. Такі “розваги” школярів завдали матеріальних збитків школі на 1200 гривень.

Скоївши безчинства у школі, зловмисники попрямували додому однокласника, якого побили на уроці. Мати хлопця сказала, що його немає, зачинивши перед ними двері. Тоді вони підпалили килимок під вхідними дверми квартири. Полум’я перекинулось на двері, і вони загорілися. Господиня з криками вибігла з квартири, а однокласники її сина, голосно регочучи, втекли. Налякана жінка цього ж дня звернулася по допомогу в міліцію.

Як з’ясували право­охо­рон­ці, хлопці виховуються у багатодітних соціально проблемних сім’ях. Один із них уже перебуває на профілактичному обліку кримінальної міліції у справах дітей Стрийського міського відділу та двічі лікувався у психіатричній лікарні.

За вчинення хуліганських дій проти зловмисників порушено кримінальну справу.

Можливо, тепер вони переконаються, що скоєне зло нікому не сходить із рук і за це треба відповідати перед законом.

Галина Кухар
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6282 / 4.07MB / SQL:{query_count}