Шукають браконьєрів-утікачів

Рейдовою групою у складі працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області та громадських інспекторів у селі Мединичі Дрогобицького району Львівщини було затримано автомобіль “Volkswagen”

Рейдовою групою у складі працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області та громадських інспекторів у селі Мединичі Дрогобицького району Львівщини було затримано автомобіль “Volkswagen”. В авто інспектори виявили двох зайців-русаків та набої до мисливської рушниці 16 калібру. Залишивши автомобіль, троє осіб втекли з місця події. Про це інформує сайт Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

Наразі слідча група Дрогобицького РВ ГУМВСУ у Львівській області проводить заходи щодо встановлення осіб порушників. Розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, за попередніми даними, становить близько 2 тис. грн. Матеріали за фактом виявленого порушення скерують до Львівської міжрайонної природоохоронної прокуратури для подальшого реагування.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.1724 / 4.05MB / SQL:{query_count}