Клептоман у поліклініці

До Стрийського міського відділу міліції звернулася 29-річна мешканка Стрия. Жінка розповіла, що у поліклініці у неї вкрали мобільний телефон вартістю 1225 гривень

До Стрийського міського відділу міліції звернулася 29-річна мешканка Стрия. Жінка розповіла, що у поліклініці у неї вкрали мобільний телефон вартістю 1225 гривень. Молода мама прийшла з п’ятирічною донечкою та восьмимісячним сином на прийом до лікаря у дитячу поліклініку.

Перед тим, як зайти до кабінету лікаря жінка залишила дитячий візочок біля реєстратури. На ручці візочка висіла сумочка, на дні якої був мобільний телефон, а зверху дитячі іграшки.

Під час профілактично-розшукових заходів міліціонери встановили, що телефон викрав неповнолітній мешканець м. Стрия.

Того ж дня 16-річний хлопець прийшов на медичний огляд. Юнак хотів вступати до профтехучилища. Поки його мати розмовляла з лікарем, хлопець підійшов до реєстратури, побачив дитячий візочок і торбинку. Він швиденько перевірив її вміст, забрав телефон і ви­йшов із поліклініки.

Правоохоронці затримали зловмисника. Як з’ясувалося, він вже продав мобільник за 100 гривень своїм друзям. Проти юнака порушили кримінальну справу за крадіжку.

Галина Кухар
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2049 / 4.05MB / SQL:{query_count}