Догралися у карти до… звільнення

У Харкові міліціонери, які грали у карти на мішках з виборчими бюлетенями, понесли суворе дисциплінарне покарання

У Харкові міліціонери, які грали у карти на мішках з виборчими бюлетенями, понесли суворе дисциплінарне покарання. Одного з них звільнили з органів внутрішніх справ. Про це повідомив заступник начальника управління громадської безпеки ГУ МВСУ у Харківській області Василь Гайчук. Він наголосив на ганебності цього вчинку і зазначив, що рішення було ухвалено у найкоротші терміни.

“Уже проведено службове розслідування, підготовлений наказ по особовому складу. Старший наряду звільнений з органів внутрішніх справ, інші понесли дисциплінарне покарання. Також накладені стягнення на керівників цих міліціонерів на рівні райвідділу, міськуправління та облуправління. Я не думаю, що звільнення – це занадто суворе покарання, тому що була грубо порушена дисципліна, це був негідний вчинок”, – наголосив В. Гайчук.

Як інформує прес-центр ГУ МВСУ в Харківській області з посиланням на заступника начальника Головного управління Андрія Стародубцева, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов особисто доручив провести службову перевірку за фактом гри у карти працівників міліції під час здійснення охорони громадського порядку біля міськ­виборчкому  1 листопада.

2 листопада в інтернеті було розміщено відеоролик, на якому зафіксовано, як чотири міліціонери грають у карти на мішках з виборчими бюлетенями біля приміщення Харківської міської виборчої комісії.

Галина Дуб

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6539 / 4.06MB / SQL:{query_count}