Громовиця для водіїв

Спецпідрозділ “Кобра” знову повернувся на дороги.  Невдовзі столичні гості завітають і на автошляхи Львівщини

Спецпідрозділ “Кобра” знову повернувся на дороги.  Невдовзі столичні гості завітають і на автошляхи Львівщини

Спецпідрозділ ДАІ “Кобра”, який зі скандалом розформував у 2008 році  колишній міністр МВС України Юрій Луценко, знову повернувся на українські дороги. Нагадаємо, що це сталося після скандалу – нібито заступник командира цього спецпідрозділу показав непристойний жест кортежу тодішнього спікера Арсенія Яценюка

Сьогодні оновлений загін має представницький вигляд – білі сорочки, значки з літерами С та З, напис МВС, замість ДПС на капоті патрульного авто. І, що головне, максимальні повноваження на дорогах – від перевірки водійських прав до обшуку на наявність зброї та наркотичних речовин.

Отож, старі автомобілі, машини бюджетного класу, працівників спецзагону цікавитимуть мало. Інспектори зупинятимуть та перевірятимуть транспорт представницького класу. Власне окремим рапортом буде передаватися інформація у МВС для прийняття заходів стосовно порушників.

Як інформує МВС, зараз на дорогах чергують вже 132 бійці спецзагону. Ще 30 мають добрати до грудня, але конкурс на місця дуже великий, адже заробітна плата у них на третину вища, ніж в колег з ДПС. Спецпідрозділ підпорядкований лише міністрові внутрішніх справ та керівникові Департаменту ДАІ. За порушення “кобрівці” штрафуватимуть і колег у погонах – на загальних підставах. Власне у листопаді за колегами із блимавками стежитимуть дуже пильно, бо міністр МВС оголосив місячник культури водіння серед правоохоронців. Ще б пак  – кількість ДТП за участі міліціянтів цьогоріч суттєво зросла.

Василь Струс,
начальник УДАІ  Львівській області:

– Повернення на українські дороги спецпідрозділу “Кобра” є правильним і цілком на часі рішенням! Як керівник ДАІ області цілком це підтримую і вважаю позитивом. Цей спецпідрозділ у 1997 році створив генерал-майор міліції Юрій Дагаєв. Співробітники цього спецпідрозділу в регіонах  робили те, що було не під силу працівникам ДАІ на місцях. Зокрема, цей підрозділ залучають до спецоперацій та відпрацювань. Скажімо, влітку це стосувалося південних регіонів України, восени – Трускавця… “Кобра” підпорядкована безпосередньо міністру МВС України та начальнику Департаменту ДАІ МВС України. Знаю, що зараз “Кобра” задіяна до відпрацювання столиці держави. Невдовзі завітає і на Львівщину. Безперечно, що цей спецпідрозділ  є грозою для водіїв. Звісно, це стосується водіїв-порушників, а не тих, хто чітко дотримується Правил дорожнього руху і не порушує жодним чином закон. Законослухняним шоферам немає чого боятися “Кобри”. А ось тим, хто перевозить зброю, наркотики, займається викраденням автомобілів, таки є чого боятися!
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
20.0361 / 4.08MB / SQL:{query_count}