Затримати збувачів наркотиків

Львівська міліція завзято бореться з продавцями наркотиків на теренах регіону. “Ми відійшли від кількісних показників і працюємо лише на якість

Львівська міліція завзято бореться з продавцями наркотиків на теренах регіону. “Ми відійшли від кількісних показників і працюємо лише на якість. Мова про документування збувачів наркотиків та затримання ОЗГ, які нині діють у наркобізнесі. Зброя та наркотики – найбільш прибутковий бізнес у державі. Це легка нажива, бо до цього не треба докладати зусиль. Загалом у 2010 р. на Львівщині виявили 940 наркозлочинів, до кримінальної відповідальності притягнуто 556 осіб, 127 з них – перебувають під вартою. Всього з обігу вилучено 114 кг наркотичних засобів, із яких 8,9 кг марихуани, 92 кг макової соломки, 2,4 кг важких наркотиків (амфетамін, героїн і метадон)”, – зазначає начальник ГУ МВСУ у Львівській області Богдан Щур, запевняючи, що “хоче оздоровити Львів і область від наркоманії”.

Марихуана, амфетамін, трамадол і героїн – саме ці наркотики нині користуються найбільшим попитом у регіоні. Дурман збувають особи віком від 18 до 50 років, це люди різних національностей.

Нині під особливо пильною увагою оперативників популярні нічні розважальні клуби Львова, куди полюбляють заходити збувачі наркотиків. Так, в одному з них днями затримали двох наркогендлярів. У затриманого виявили 5,5 г марихуани. Порушено кримінальну справу. Пан Щур каже, що правоохоронці вже провели рейди у семи нічних клубах міста, де вилучено 70 г наркотичних речовин. Притягнуто до відповідальності п’ятеро осіб. Аналогічні оперативні перевірки триватимуть і надалі.

За словами Богдана Щура, міліціонери документують факти придбання наркотиків і через Інтернет. У регіоні зафіксовано три такі випадки,  порушено кримінальні справи. Серед покупців переважно підлітки. Через загрозливу ситуацію з розповсюдженням наркодурману очільник міліції області слушно пропонує запровадити у школах уроки про шкоду наркотиків. Він певен, що таку профілактику варто починати з 1-го класу, позаяк “вік наркоманів щороку молодшає”.
Також надалі під прискіпливою увагою міліціонерів й аптечні мережі та лікувальні заклади. Так, нещодавно у одній із аптек Львова затримали її підприємливого директора, який продавав “Трамадол” без рецептів. Чоловік сам є лікарем і працює в одному з медзакладів Львова. Пояснював свій протиправний вчинок… скрутним матеріальним становищем.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4191 / 3.98MB / SQL:{query_count}