Кримінал у Тустані

Збитки, завдані будівництвом в охоронній зоні пам’ятки археології, оцінили у 5 мільйонів гривен

Збитки, завдані будівництвом в охоронній зоні пам’ятки археології, оцінили у 5 мільйонів гривен

На Львівщині викрито зловживання службових осіб Тустанської сільської ради, котрі незаконно надали місцевому жителю дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки площею 0,4 гектара, розташованої на території комплексної охоронної зони пам’ятки археології.

Нагадаємо, що місцевий житель розпочав будівництво готельного комплексу у підніжжі гори Тустань. Будівництво тривало понад місяць, попри численні протести працівників Державного історико-культурного заповідника, що розташований поруч. У липні Сколівський районний суд у Львівській області ухвалив рішення призупинити будівництво, що ведеться на території комплексної охоронної зони пам’ятки історії та археології, до вирішення справи по суті.

– Відтоді й донині будівництво зупинене, – розповів “Пошті” Василь Рожко, директор Державного історико-культурного заповідника “Тустань”. –Прокуратура району порушила кримінальну справу, зокрема за ознаками зловживання владою, проти тих людей, які сфальсифікували папери, коли міняли цільове призначення ділянки.

За оцінкою працівників управління по боротьбі з економічними злочинами ГУ МВСУ у Львівській області, внаслідок проведення на вказаній земельній ділянці будівельних робіт, державі завдано збитків на 5 мільйонів гривень.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4607 / 4.07MB / SQL:{query_count}