Синютка під криміналом

Проти першого заступника міського голови Львова Олега Синютки слідче управління боротьби з організованою злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області порушило кримінальну справу.

Проти першого заступника міського голови Львова Олега Синютки слідче управління боротьби з організованою злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області порушило кримінальну справу. Це “Пошті” учора підтвердив головний міліціонер Львівщини Михайло Цимбалюк.

Йдеться про зміну цільового призначення коштів, що повинні були піти на будівництво львівського стадіону до Євро-2012. Мова про майже 7 мільйонів гривень. Як вже писала “Пошта”, чиновники Ратуші, випустивши облігації для будівництва стадіону, дали гроші на ремонти доріг.

Кримінальну справу порушено за ст. 211 Кримінального кодексу України “Видання нормативно-правових або розпорядчих актів, які змінюють доходи і видатки бюджету всупереч встановленому законом порядку”. 

– На час порушення кримінальної справи він (Синютка – “Пошта”) перебував поза межами міста, – говорить Михайло Цимбалюк.

На запитання видання, чи зможе посадовець Ратуші тепер, коли проти нього порушено кримінальну справу, виїхати за межі Львова, головний правоохоронець регіону був лаконічним: “Це питання – винятково справа слідчого”.

Перший заступник мера Львова, за інформацією начальника управління боротьби з організованою злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області Василя Телиці, нині не перебуває на підписці про невиїзд. 

– Сьогодні тривають слідчі дії, проводиться ревізії, перевіряються підприємства, зокрема будівельна фірма, на предмет використання коштів. Скажімо, чи не було відмивання коштів, – говорить начальник УБОЗу області.

За інформацією “Пошти”, наразі пана Синютку до УБОЗу ще не викликали. Відомо лише, що його опитували ще перед порушенням кримінальної справи. Її ж порушили 7 червня 2010 року.

Нагадаємо, що мер Львова Андрій Садовий заявив, що рада мала право витрачати на ремонт доріг кошти, виділені на будівництво євростадіону.

– Торік міськрада випускала облігації, і ці облігації ми випускали під фінансування об’єктів Євро. Частину коштів ми витратили на ремонти доріг. Міліція вважає, що це нецільове використання. Що це означає?! У нас дороги є у програмі підготовки до Євро, – саме так пояснив міський голова Львова.

За інформацією прес-служби ЛМР, Олег Синютка перебував у відпустці і повинен вийти на роботу лише сьогодні. Як запевнив “Пошту” міський голова Львова, попри порушену кримінальну справу, усувати свого заступника від виконання посадових обов’язків він не буде, оскільки, на його переконання, жодного нецільового використання коштів не було.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
18.2026 / 4.08MB / SQL:{query_count}