Доручення Луценкові

Юлія Тимошенко доручила міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку скасувати плату за довідку про вчинення правопорушень водіями, потрібну для проходження державного технічного огляду. Відповідне доручення прем'єр­міністр сформувала під час гарячої лінії з проблемних питань підприємців

Юлія Тимошенко доручила міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку скасувати плату за довідку про вчинення правопорушень водіями, потрібну для проходження державного технічного огляду. Відповідне доручення прем'єр­міністр сформувала під час гарячої лінії з проблемних питань підприємців. Безпосередньо головний міліціонер держави заявив, що при проходженні технічного огляду міліція самостійно і безкоштовно перевірятиме базу даних щодо сплати штрафів водієм. "Якщо штрафи не сплачені - державний технічний огляд не буде проведений - це норма, закладена у законі про правила дорожнього руху", - зазначає Луценко.

За словами міністра, українським водіям за порушення правил дорожнього руху виписано штрафів на суму 1 млрд грн, із яких 600 млн грн уже стягнуто. Він також зауважив, що з моменту підвищення вартості штрафів кількість загиблих на дорогах України зменшилася на 36%, або на 2 тис. осіб порівняно з аналогічним періодом минулого року, а кількість поранених зменшилася на 40%, або на 14 тис. осіб. "Це ціна наведення ладу на дорогах", - каже Юрій Луценко.

Як інформує управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату КМУ, під час гарячої лінії Тимошенко також доручила МВС налагодити швидку систему повідомлення власників транспортних засобів та власників автоперевізних компаній про вчинення правопорушень водіями та нарахування їм штрафів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8941 / 4.07MB / SQL:{query_count}