Лозінський утік в Ізраїль

Віктор Лозінський, обвинувачений у навмисному вбивстві селянина, ймовірно, переховується в Ізраїлі.

Віктор Лозінський, обвинувачений у навмисному вбивстві селянина, ймовірно, переховується в Ізраїлі.

Про те, що колишній депутат Віктор Лозінський перебуває там, повідомив "Комерсанту­Україна" співрозмовник, поінформований про хід розслідування.

Якщо повідомлення підтвердять правоохоронці, то, найімовірніше, Віктор Лозінський більше ніколи не повернеться в Україну. Видача осіб із Ізраїлю в Україну ускладнена. А якщо в розшукуваного ізраїльське громадянство, провести екстрадицію майже неможливо.

За словами джерела видання, слідча група, до складу якої входять представники Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України, Віктор Лозінський нібито вже тривалий час перебуває в курортному місті Нетанія (29 км від Тель­Авіва), на середземноморському узбережжі Ізраїлю. "Відома точна адреса, за якою він проживає: проспект Беньяміна, будинок 15", - зазначило джерело. Це центр міста, один квартал від автовокзалу і 10 хвилин пішки від моря.

У Генпрокуратурі, яка розслідує справу Лозінського, поки що не коментують інформацію про його перебування в Ізраїлі. "На цьому етапі розшуку всі повноваження - у СБУ, МВС та Інтерполу. Вони взаємодіють із відповідними органами інших держав, передають їм оперативну інформацію про місцезнаходження розшукуваного. Прокуратура підключається тільки у випадку його затримання, коли необхідно подати офіційний запит про екстрадицію", - пояснив керівник пресслужби ГПУ Юрій Бойченко.

"Поки що в нас немає інформації про його місцеперебування", - заявив керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя. МВС України теж відмовляється коментувати інформацію про те, де перебуває депутат Лозінський. Як стверджує видання, раніше Лозінський неодноразово бував у Ізраїлі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6647 / 4.07MB / SQL:{query_count}