“Сходка” не відбулася

"Зібрання" 15 кримінальних авторитетів зірвали правоохоронці під Сумами

"Зібрання" 15 кримінальних авторитетів зірвали правоохоронці під Сумами

Бійці спецпідрозділу Управління боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Сумській області провели операцію із затримання 15 кримінальних авторитетів з України і Росії, які проводили "сходку" з питань перерозподілу сфер впливу.

Як уточнили в секторі зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Сумській області, "зібрання" відбувалося в ресторані "Околиця" в селі Косівщина Сумського району Сумської області, що поблизу обласного центру, а не в Сумах. У ній брали участь 9 кримінальних авторитетів з Росії і 6 - з України, повідомили в міліції.

За даними правоохоронних органів, кримінальні авторитети не сподівалися на появу міліції, тому поводилися зухвало і самовпевнено, порушуючи громадський порядок. Під час обшуку у затриманих вилучили два бойові пістолети і п'ять автомобілів, які раніше були викрадені і перебувають у розшуку.

"Такі дії правоохоронців були викликані службовою необхідністю: ми отримали оперативну інформацію, що саме цей ресторан обрали для своєї злочинної "сходки" кримінальні авторитети із Сум, а також Білгородської і Курської областей Російської Федерації. Збиралися для того, щоб з'ясувати стосунки, здійснити перерозподіл сфер впливу з незаконного переміщення через державний кордон України і Росії товарно­матеріальних цінностей, іншими словами - контрабанди, а також спланувати спільну діяльність організованих злочинних груп України і Російської Федерації зі здійснення розбоїв, пограбувань, квартирних крадіжок, викрадень автотранспорту і подальшої легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом", - заявив начальник ГУ МВС України в Сумській області полковник міліції Олександр Москальчук.

Усі учасники кримінальних зборів затримані і дають пояснення слідчим. Проводиться перевірка на причетність затриманих до скоєння злочинів на території України і Росії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7281 / 4.07MB / SQL:{query_count}