Попався на власному незнанні

Псевдополковника "Головного розвідувального управління України" затримали співробітники управління кримінального розшуку ГУ МВС України в Луганській області.

"Полковник", який виявився жителем Луганська і до служби розвідки не мав ніякого стосунку, тепер підозрюється в здійсненні шахрайських дій на території області.

Вийти на шахрая правоохоронцям допоміг чоловік, який звернувся в Ленінський райвідділ міліції Луганська. У своїй заяві він вказав, що недавно випадково познайомився з чоловіком, який представився як високопоставлений керівник зовнішньої розвідки України.

Незнайомець, посилаючись на свою високу посаду, пообіцяв чоловікові допомогти у звільненні його родича, який знаходився в ізоляторі тимчасового утримання одного з органів внутрішніх справ. При цьому "полковник" запросив 14,6 тис. грн, які йому знадобляться для вирішення "цієї непростої проблеми".

Луганець тільки вдома зрозумів, що структури ГРУ (головне розвідувальне управління) в Україні не існує - це спецслужба Російської Федерації. Після цього чоловік повідомив про те, що трапилося, в міліцію. На прохання правоохоронців луганець погодився на умови "полковника". Гроші він йому передав на літньому майданчику "Три грації", розташованому на вулиці Демьохіна. Відразу ж після отримання "гонорару" шахрай був затриманий на гарячому.

При затриманні у нього вилучили гроші як речовий доказ, підроблене посвідчення заступника керівника зовнішньої розвідки України і візитні картки. Як виявилось, довірливому приятелеві "полковник" вручив в обмін на гроші сумнівну розписку, в якій мовилося, що він зобов'язується їх повернути у разі невдалої операції.

За даним фактом порушена кримінальна справа, триває розслідування.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8039 / 4.06MB / SQL:{query_count}