Неоднозначне вбивство

Народний депутат від БЮТ Віктор Лозинський стверджує, що ні він, ні хто­небудь інший з їх компанії не вбивав Валерія Олійника.

Народний депутат від БЮТ Віктор Лозинський стверджує, що ні він, ні хто­небудь інший з їх компанії не вбивав Валерія Олійника.

За словами народного депутата, Олійник першим почав стріляти.

"Я запитав у нього: "Ти хто? " Він несподівано дістав пістолет і вистрілив у наш бік. Ми з прокурором Горбенком наздогнали його машиною, вискочили, повалили на землю. Я тримав його за праву руку, в якій був пістолет, прокурор - за ліву. Я відкинув пістолет убік. Тоді чоловікові вдалося дістати ніж, яким він завдав мені та прокуророві різані рани. Ми його через це випустили, він відійшов і дістав інший пістолет ", - розповів нардеп.

За його словами, після цього вони очікували прибуття оперативної групи з райвідділу міліції, і далі затримання Олійника проводили вже міліціонери. При цьому Олійник відстрілювався, але начальник райвідділу Ковальський наказав не стріляти у відповідь.

На думку Лозинського, цей інцидент міг бути невипадковим.

Своєю чергою, один із трьох учасників конфлікту, який попросив не називати його ім'я, розповів, що Олійник міг бути підісланим, нібито щоб здійснити замах на депутата: "При собі він мав три пістолети, і ніхто точно не знає, що у нього було на думці".Тим часом інцидент обростає новими фактами. Серед них і те, що покійний Олійник був божевільним, що мати загиблого упізнала пістолет сина, а за це невідомі особи їй заплатили 200 гривень. Серед версій є навіть така, що Олійник був кілером, якому замовили Лозинського. Так це чи ні, сьогодні вже, напевне, ніхто не дізнається.

Прес­секретар глави держави Ірина Ванникова заявила, що Президент доручив Секретаріату звернутися до Генпрокуратури щодо необхідності з'ясувати обставини смерті Валерія Олійника, у можливій причетності до вбивства якого підозрюються член фракції БЮТ Віктор Лозинський та керівники правоохоронних органів Голованівського району Кіровоградської області.

Член фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що інцидент на Кіровоградщині буде зведений нанівець через причетність до нього керівників районних правоохоронних органів.

За словами Єфремова, двоє депутатів Партії регіонів побували на місці події й ознайомилися з інформацією з цього приводу від правоохоронних органів.

"Сторона, яка є фактичним учасником вбивства, надає докази, що ця бідна, немічна людина (загиблий Валерій Олійник) завдала 10 ножових поранень у руку депутату, а також прокурору - причому кілька з них цей чоловік завдав вже будучи збитим джипом і з простреленою ногою. Це викликає дуже великі сумніви", - сказав регіонал.

Водночас член фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, відповідаючи на запитання журналістів із цього приводу, сказав, що особисто ознайомився із заявами членів оперативнослідчої групи.

"Я вважаю, що предметом розмови може бути тільки подяка панові Лозинському, тому що ця людина без зброї пішла на озброєного нападника і захищала тих, хто там був", - сказав він.

На уточнювальне запитання, чому Лозинський був на полюванні без зброї, Кожем'якін відповів, що депутат "не був на полюванні".

Разом із тим лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що фракція згодна на створення ТСК з питань розслідування обставин даного інциденту.

Він нагадав, що Генеральна прокуратура на даний момент "перебуває у підпорядкуванні Партії регіонів, і тому ми думаємо, що розслідування буде проведено найоб'єктивнішим чином".

А один із членів фракції БЮТ Володимир Пилипенко звернувся до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з проханням розглянути можливість нагородження осіб, які затримали озброєного злочинця у Голованівському районі Кіровоградської області.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0509 / 4.09MB / SQL:{query_count}