“Справа Кулі”: прокуратура спростовує міністра

Людину, яку обґрунтовано підозрюють у скоєнні вбивства львівського бізнесмена Ігоря Кульчицького (був відомий серед криміналітету як Куля), оголосили у розшук. Нагадаємо, що Кулю застрелили 17 липня 2008 р.поблизу шахового клубу на вул. Фредра.

Людину, яку обґрунтовано підозрюють у скоєнні вбивства львівського бізнесмена Ігоря Кульчицького (був відомий серед криміналітету як Куля), оголосили у розшук. Нагадаємо, що Кулю застрелили 17 липня 2008 р.поблизу шахового клубу на вул. Фредра.

- Точно знаємо організатора та замовника вбивства. Знаємо, хто і що робив. Зараз тривають розшукові заходи, зокрема, і міжнародного характеру, - зазначив у Львові міністр МВС України Юрій Луценко, кажучи, що "справу Кульчицького" прокуратура вважає розкритою. Також урядовець сказав, що є непогана динаміка у розслідуванні розстрілу директора Львівського склодзеркального заводу Богдана Дацка та низки інших резонансних убивств.

- Підозрюємо, що до них причетний криміналітет з інших територій України. У більшості випадків замовники та виконавці вбивств не з області, - каже пан Луценко.

Щоправда, учора пресслужба прокуратури Львівщини повідомила "Пошту": наведена інформація міністра про те, що прокуратурою визнано вбивство Ігоря Кульчицького розкритим, не відповідає дійсності. Мовляв, згідно з Кримінальнопроцесуальним кодексом України та "Інструкції про єдиний облік злочинів" дані про розкриття злочинів визначаються за кінцевими наслідками розслідування кримінальних справ. Окрім цього, до числа розкритих злочинів враховується злочин, по якому представлені заповнені документи первинного обліку про наслідки розслідування злочину і на особу, що вчинила злочин, підписані відповідним прокурором чи його заступником після проведеної перевірки. "Зараз прокуратурою області жодних документів первинного обліку про наслідки розслідування злочину і на особу, що вчинила злочин щодо Ігоря Кульчицького, не підписано. Умисне вбивство Кульчицького залишається нерозкритим, досудове слідство у кримінальній справі триває. Хід розслідування вказаної кримінальної справи перебуває на особистому контролі у прокурора області", - сказано у повідомленні пресслужби прокуратури.

І ще. Міністр Луценко критикував і далі критикує Управління з боротьби з організованою злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області. "Дуже розраховую, що призначений керівник УБОЗу Сергій Авраменко зможе поновому поглянути на серію замовних убивств та діяльність ОЗГ на Львівщині. Він жодним чином не пов'язаний із львівським криміналом, політиками та посадовцями", - заявив міністр. За його словами, Львівська область є однією з найбільш кримінальних у державі. "Загалом на Львівщині вбачаємо активну діяльність щонайменше чотирьох ОЗГ, нитки яких тягнуться до Києва і навіть до державних органів управління", - каже пан Луценко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6410 / 4.08MB / SQL:{query_count}