Державні гроші дуже ваблять

На Львівщині з бюджету розкрадають найбільше, а розкривають такі злочини найкраще

На Львівщині з бюджету розкрадають найбільше, а розкривають такі злочини найкраще

Бюджетна скарбниця України цього року спорожніла на понад 1,5 млрд грн - саме стільки розікрали чиновники різних рангів (торік ця цифра становила 800 млн). За привласнення грошей викрито 1619 осіб, з яких тисячу - крали в особливо великих розмірах та з особливим цинізмом. За п'ять місяців року міліціянти розкрили 4800 злочинів, пов'язаних із посяганням на бюджетні кошти. Кожний п'ятий такий злочин спричинив збитки державі на суму понад 100 тис. грн. У 2002х є втрати на більше як мільйон. Такі дані оприлюднив під час розширеної наради у Львові міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

Він певен: безкарність (як­от зволікання чи саботаж розгляду справ органами прокуратури та судів) спонукає злочинців на повторення такого розкрадання. Найчастіше привласнюють кошти у сфері капбудівництва, під час зведення доріг, закупівлі товарів за державні кошти. Для чиновників нажитися на чужій біді - святе. Лише на ліквідації наслідків повені у західних областях вкрали понад 28 млн грн!

Львівщину міністр відзначив серед найкращих областей, де правоохоронці добре працюють у протидії розкраданню державних коштів. "Я задоволений роботою Управління боротьби з економічною злочинністю ГУ МВСУ області. Вони працюють найліпше у державі, а загалом на Львівщині найбільше крали. У Львові виявлено 18 випадків розкрадання на понад 1 млн грн.

Це найбільша кількість "мільйонників" в Україні", - каже урядовець. Похвалив міністр Тернопільську, Чернівецьку, Луганську та Житомирську області. Критика ж дісталася міліціонерам Сумської, Харківської, Закарпатської та Черкаської областей.

У Львові міністр Луценко оприлюднив топ­10 найбільш резонансних фактів розкрадань посадовцями бюджетних коштів. Львівщина фігурує з одним фактом - працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили та скерували до суду кримінальну справу, порушену щодо директора ТзОВ, який надав до управління капбудівництва неправдиві відомості про економічний стан підприємства, на підставі яких це підприємство визнали переможцем тендера на реставрацію та реконструкцію Вірменського собору. З бюджету безпідставно переказали 2,5 млн грн на рахунок ТзОВ ("Пошта" писала про цю ситуацію).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.8227 / 4.07MB / SQL:{query_count}