Біда одна не ходить

У районах на півночі Італії, які найбільше постраждали від коронавірусу, стався землетрус

Підземні поштовхи були зафіксовані в четвер, 26 квітня, об 11.42 в провінції П’яченца області Емілія-Романья. Як повідомив Національний інститут геофізики і вулканології Італії, сила поштовхів становила 4,2 бали за шкалою Ріхтера.
Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 3 км у малонаселеній гористій місцевості за декілька кілометрів від містечка Черіньяле (населення – близько 200 осіб). Напередодні ввечері в тій же провінції зафіксовані поштовхи магнітудою 3,5 бали. За свідченнями очевидців, поштовхи відчувалися в Мілані, який розташований за 120 км від епіцентру землетрусу. Крім того, хвиля дійшла до таких великих міст, як Болонья і Генуя.
«На даний момент у нас немає ніяких повідомлень про пошкодження. Ми проводимо всі перевірки», – сказала Ріта Ніколіні, директор регіонального відділення Агентства цивільного захисту в Емілії-Романьї, додавши, що землетрус був «коротким, але досить інтенсивним». За словами місцевих жителів, землетрус відчувався не дуже сильно: силу поштовхів можна було порівняти з вібраціями від проїжджаючої вантажівки. Деякі відзначили, що бачили черепицю, що падала з дахів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7692 / 4.05MB / SQL:{query_count}