No money, no food

Люди, які перебувають на карантині в Італії, починають бунтувати

Найсильніше напруженість зростає в найбідніших південних регіонах Італії: Кампаньї, Калабрії, Сицилії та Апулії, де закінчується запас продуктів харчування, пише британське видання The Guardian.
«Ще зовсім недавно світ захоплювався реакцією простих італійців на вимушене ув’язнення. Під девізом Everything will be alright (італійською – Andrа tutto bene) вони грали на музичних інструментах і співали на балконах. Однак, оптимізм поступово зменшується. Більше ніхто на балконах не співає і не танцює», – розповів журналістам The Guardian священник церковної благодійної організації у Неаполі. Він зазначив, що люди стали боятися бідності сильніше, ніж нового вірусу. Багато з них вже втратили роботу і звертаються в банки продовольства за безкоштовною їжею. Як повідомляє The Guardian, на власників невеликих продуктових магазинів стали чинити тиск, щоб вони роздавали їжу безкоштовно. А в деяких районах поліція патрулює супермаркети, щоб зупинити крадіжки.
В Італії через епідемію самозайняті і ті, хто працював за контрактом, залишилися без зарплат і соціальних пільг, а маленькі підприємства можуть ніколи не відкритися знову. Влада стурбована, що ситуацією може скористатися мафія, яка буде пропонувати нелегальну роботу тим, хто опинився без засобів до існування.
Фото: Getty Image
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4215 / 3.96MB / SQL:{query_count}