Уродженець Дрогобича втратив мільярди через санкції США

.

Власник групи “Ренова” Віктор Вексельберг (уродженець Дрогобича, який виріс та закінчив школу в цьому місті“Львівська Пошта”), який потрапив під антиросійські санкції США, поскаржився прем’єр-міністру Росії Дмитру Медведєву на сумні наслідки американських обмежень. За словами співрозмовників видання The Bell, олігарх повідомив про замороження рахунків, ризик зупинки підприємств у Європі, необхідність знизити свою частку в іноземних компаніях нижче контрольного пакета, а також про різке зростання вартості кредитів.
Однією з основних проб­лем Віктора Вексельберга стали margin calls (вимога про внесення додаткового забезпечення по кредиту у зв’язку з падінням вартості цінних паперів“Львівська Пошта”) щодо кредитів, що були взяті під заставу акцій UC Rusal. Мова йде про кредити на суму близько мільярда доларів. Крім того, Вексельберг повідомив, що через санкції його структури не можуть проводити доларові платежі на адресу кредиторів, оскільки ті будуть заморожені, а банки можуть потрапити під вторинні санкції за співпрацю з російськими організаціями, що потрапили під обмеження.
Нагадаємо, що 6 квітня США ввели нові санкції відносно РФ. У новий список потрапили 24 російські фізичні особи та 14 юридичних осіб. Зокрема, в списку фігурують наближені до Путіна олігархи Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Сулейман Керімов, той-таки Віктор Вексельберг та голова правління “Газпрому” Олексій Міллер. Введення санкцій означає блокування американських активів фігурантів списку, заборона на в’їзд у США фізичним особам, а також заборона американцям мати або зберігати ділові відносини з переліченими особами або компаніями. Крім того, покарання загрожує навіть неамериканським громадянам і компаніям, якщо вони будуть добровільно допомагати проводити значні угоди особам і організаціям, які потрапили під санкції.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9990 / 4.07MB / SQL:{query_count}