Європа не дасть Україні грошей

Єврокомісія не виплатить третій транш макрофінансової допомоги Україні в розмірі 600 млн євро у рамках програми, затвердженої в 2015 році

Про це йдеться у відповідній заяві на сайті Єврокомісії.
У документі наголошується, що Україна не виконала чотири вимоги: зняття заборони на експорт лісу-кругляку, запуск автоматичної перевірки е-декларацій, закон про кредитний реєстр НБУ і перевірку інформації про бенефіціарних власників компаній, пише Європейська правда.
У заяві Єврокомісії мовиться про те, що Україна вже отримала два транші на загальну суму 1,2 млрд євро з передбачених 1,8 млрд євро макрофінансової допомоги (MFA). Термін поточної програми закінчується на початку січня 2018 року.
Єврокомісія зазначає, що наша держава виконала більшу частину зобов’язань, узгоджених із Європейським Союзом. Серед них – важливі заходи щодо підвищення прозорості управління державними фінансами; запуск судової та адміністративної реформ; просування поточних реформ у енергетичних секторах, поліпшення бізнес-середовища та зміцнення систем соціального захисту.
У той же час чотири зобов’язання, пов’язані з третім і остаточним траншем програми, в даний час залишаються невиконані. “На цьому тлі Комісія не може виплатити останній транш поточної програми. Ми закликаємо Україну зберегти імпульс реформ у багатьох галузях, які успішно просунулися вперед, і завершити заходи, що були виконані в рамках поточної програми”, – йдеться в заяві.
При цьому в Єврокомісії наголосили, що готові розглянути питання про подальшу макрофінансову допомогу Україні за умови активізації реформ. У Євросоюзі уточнили: найближчими місяцями вирішальне значення матимуть заходи української влади з протидії внутрішньому тиску, метою якого є скасування політики проведення важливих реформ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9810 / 4.34MB / SQL:{query_count}