Мій тато – президент!

Дочки знаменитих політиків: високі посади, футбольні чемпіони та камера в СІЗО

Іванка Трамп: нова “залізна леді”

Старша дочка Дональда Трампа 34-річна Іванка з дитинства демонструвала жорсткий характер. Ставши в 20 років віце-президентом будівельної компанії Forrest City, гасала будмайданчиками у касці та на високих підборах, не соромлячись “виховувати” виконробів за допомогою всім відомих ідіоматичних виразів. Нині Іванка Трамп та її чоловік Джаред Кушнер – одні з найближчих радників президента США. Чи лунають у Білому домі ті самі вирази – невідомо. Але не виключено.

Малія і Саша Обама: на порозі дорослого життя

Дітям колишнього президента США заборонено користуватися соціальними мережами, але ЗМІ ретельно відстежують кожен їхній вихід у світ. Дівчатка розлучаються з дитинством (Малії 18 років, Саші – 15), і багатьом цікаво, що з них вийде. У 2015 році The New York Post назвала старшу сестру “переспективною іконою стилю”. Їй присвячено цілий блог Malia Obama Is Gorgeous, в якому регулярно публікуються фотографії дівчини в різних вбраннях. 

Дженна Буш-Хагер: звичайна домогосподарка

Доньці 43-го президента США Джорджа Буша і Лори Буш – 35 років. Вона ніколи не пхалася ні в бізнес, ні в політику, із 2008 року одружена, тихо-мирно виховуючи двох дітей. Однак американські “акули пера і мікрофона”, пам’ятаючи про її колишню пристрасть до алкоголю, досі не залишили жіночку в спокої, буквально днюючи та ночуючи під дверима її будинку в надії нарешті зловити Дженну на бодай чомусь скандальному. Поки що – безрезультатно.

Гульнара Карімова: Googoosha в кайданках

Свого часу 45-річна старша дочка покійного президента Узбекистану Іслама Карімова була суперзіркою: власний дизайнерський бренд GULI, сольна кар’єра співачки під сценічним ім’ям Googoosha, посол Узбекистану в Іспанії. Казка закінчилася 2012-го, ще за життя батька, який запідозрив її в намірі усунути його від влади. Майже п’ять років Гульнара нудилася під домашнім арештом, який місяць тому перетворився на реальний. Нині вона в камері СІЗО.

Лейла Алієва: глянцевий редактор

Значно більше пощастило старшій дочці президента Азербайджану Ільхама Алієва. 30-річна Лейла – головний редактор глянцевого журналу “Баку” та віце-президент Фонду Гейдара Алієва (колишнього президента Азербайджану і, за сумісництвом, діда Лейли). В неї троє дітей: двоє синів – Алі та Міхеїл й прийомна донька Аміна. Із чоловіком, віце-президентом компанії Crocus Group і музикантом Еміном Агаларовим, жінка кілька років тому розлучилася.

Барбара Берлусконі: we are the champions

32-річна Барбара входить до складу директорів батькової компанії FinInvest, одночасно виконуючи обов’язки віце-президента футбольного клубу “Мілан”. Від тата вона успадкувала не лише бізнесові навички, але й потяг до сексуальних пригод. В’їдлива італійська преса стверджує, що мало не кожен новачок “Мілану” обов’язково повинен сподобатися не лише тренеру, але й віце-президенту клубу.

Марьям Наваз: Twitter на два мільйони

Twitter 42-річної Марьям, дочки колишнього прем’єр-міністра Пакистану, читають майже два мільйони людей. Вона, безперечно, одна з найзнаменитіших жінок своєї країни. Отримавши в університеті Пенджабу диплом за фахом “англійська література”, дівчина услід за батьком зайнялася політикою. Остання посада – куратор урядової програми підтримки талановитої молоді.

Френсіс Ебботт: палити шкідливо

Хоча Тоні Ебботт уже два роки не прем’єр-міністр Австралії (пішов з посади у вересні 2015-го) мало який дайджест австралійської преси обходиться без новин про сім’ю колишнього прем’єра країни. В Ебботта три дочки, але чомусь улюбленицею журналістів стала середульша Френсіс. Заголовки про неї зазвичай витримані в кращих традиціях бабусь біля під’їзду: “Френсіс Ебботт сфотографували з цигаркою в руці! А татко знають?”.

Фото: abcnews.com, alluremedia.com.au, independent.co.uk, lawsofpakistan.com, newsapi.com.au, report.az, thedailybeast.com


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8145 / 4.39MB / SQL:{query_count}