Український “Антонов” полетить до Америки

Днями штаб-кварти­ру Державного підприємства “Антонов” відвідала делегація комітету транспорту та інфраструктури Палати представників Конгресу США

Під час візиту відбулося обговорення співпраці між Україною та Сполученими Штатами в авіаційній галузі.
Зокрема, ДП “Антонов” надало пропозицію щодо спільного розвитку програми Ан-77 – модернізованого варіанту середнього військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки, повідомляється на офіційному сайті компанії. Він може зайняти проміжну нішу між основним військово-транспортним літаком США Lockheed C-130 Hercules (комерційне навантаження – до 21 тонни) і стратегічним Boeing C-17 Globemaster III (навантаження – до 76 тонн). В основі проекту Ан-77 лежить літак Ан-70, що проходив випробування в 1990-2000-х роках, але так і не пішов у серію, зважаючи на воєнний конфлікт між Москвою і Києвом.
ДП “Антонов” розраховує на широку участь у проекті американських авіабудівних підприємств і постачальників обладнання. “Реалізація такого проекту потребує взаємодії з органами державного авіаційного регулювання і контролю – Державної авіаційної служби України та FAA США. При цьому важливим кроком має стати укладення міжурядової угоди BASA (Bilateral Aviation Safety Agreement)”, – йдеться в повідомленні прес-служби ДП “Антонов”.
Нагадаємо, що нещодавно концерн “Укроборонпром” на міжнародному авіакосмічному салоні у Ле-Бурже поблизу Парижа представив новий літак Ан-132 D, створений без використання російських комплектуючих. За останні два роки це другий новий літак “Антонова”, який здійснив перший політ. У травні 2015-го пройшли льотні випробування транспортного літака Ан-178.
Державне підприємство “Антонов” – у минулому провідний розробник транспортних літаків Радянського Союзу, із 2015 року підприємство входить у державний концерн “Укроборонпром”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7366 / 4.35MB / SQL:{query_count}