Україна нарощує експорт до ЄС та Канади

До країн Європейського Союзу наразі мають право експорту 281 українське підприємство, в тому числі 101 виробник харчових продуктів

Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.
”Українські підприємства мають право постачати до європейських країн м’ясо птиці та продукти з м’яса птиці, рибу та рибопродукти, мед, яйця, молоко та молочні продукти – усього 101 підприємство.
Також мають право експорту до Євросоюзу 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, субпродукти нехарчові, племінний матеріал, інші нехарчові продукти тваринного походження”, – зазначив Володимир Лапа.
При цьому він звернув увагу, що наприкінці минулого тижня ще одне українське підприємство отримало дозвіл постачати молочну продукцію на ринок ЄС: ”Ми очікуємо, що таке право днями отримає ще один виробник молока і молочних продуктів”.
Нагадаємо, експорт українських товарів до Європейського Союзу в першому кварталі 2017 році виріс на 24,5% (у порівнянні із аналогічним періодом 2016 року). При цьому в Україні за ініціативи уряду Канади стартувала програма підтримки українських експортерів U CAN Export. ”Програма спрямована на збільшення експорту українських товарів до Канади в п’яти пріоритетних секторах: ІТ-послуги, одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби”, – йдеться в повідомленні прес-служби канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій. Повідомляється, що комплексна підтримка включатиме в себе: співфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США; індивідуальну консультаційну підтримку підприємств досвідченими галузевими консультантами з Канади та України з питань доступу та просування на канадському ринку; організацію бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді та інше.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.7129 / 4.07MB / SQL:{query_count}