Пхеньян провокує війну

Влада КНДР вкотре підтвердила свою повну неадекватність. Вранці 14 травня Північна Корея несподівано для всіх провела чергове випробування балістичної ракети

У Пхеньяні заявили, що запущена ракета відносилася до типу Hwasong-12. Дальність її польоту становила майже 800 км, висота – понад 2 тис. км. Лідер КНДР Кім Чен Ин, який особисто спостерігав за пуском, у звичній для нього хвалькуватій манері зазначив, що «відтепер США перебувають в прицільній дальності від Північної Кореї».
Рада Безпеки ООН скликала екстрене засідання для обговорення чергового ракетного випробування. Щоправда, ефект, швидше за все, буде нульовим. За останні роки Радбез прийняв безліч резолюцій, які забороняють КНДР будь-яку діяльність, пов’язану з розробкою ядерної зброї та засобів її доставки. Однак, Пхеньян усі їх благополучно проігнорував.
Однак цього разу північні корейці таки можуть нарватися на серйозні проблеми. Під час нещодавньої зустрічі з лідером КНР американський президент пообіцяв жорстко відреагувати на наступне ракетне випробування Пхеньяну. Останній цим попередженням знехтував, тож тепер слово за Дональдом Трампом.
Ракетний удар по сирійському аеродрому, звідкіля стартували літаки з хімічною зброєю довів, що президент Сполучених Штатів здатен на рішучі й несподівані дії. Тим більше, що біля узбережжя Корейського півострова вже майже місяць кружляє американська авіаносна ударна група на чолі з авіаносцем Carl Vinson. Її сил і засобів цілком достатньо, щоб спробувати масованим ракетним ударом вивести з ладу ключові об’єкти північнокорейського ракетно-ядерного комплексу: центри виробництва зброї, підприємства, на яких виготовляються компоненти ракет і проводиться їх складання, випробувальні центри та склади тощо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7100 / 4.35MB / SQL:{query_count}