Він, вона і Франція

У нового господаря Єлисейського палацу поки що немає чіткої позиції щодо України

фото: e-spaces.eu
Завтра, 14 травня, Франсуа Олланд офіційно передасть повноваження президента Французької Республіки новообраному главі держави Еммануелю Макрону. Останній також займе місце Олланда в “нормандській четвірці” і саме йому відтепер доведеться брати участь в пошуку шляхів урегулювання конфлікту на Донбасі.
Зазначимо, що в ході виборчої кампанії Еммануель Макрон украй рідко зачіпав тему України та донбаського конфлікту на відміну від своєї суперниці. З весни 2014 року Марін Ле Пен займала чітку позицію щодо підтримки Росії, навіть визнавала законною анексію Криму.
Натомість лідер руху “Вперед!” не раз заявляв, що зняття санкцій з Росії можливе лише після “виконання пунктів, передбачених у рамках мирного процесу в Україні”. Тобто Макрон послідовно озвучував позицію, яку підтримують практично всі лідери західних країн. 
Однак поки що прогнозувати політику Макрона щодо України та Росії складно. Директор Інституту соціально-політичного проектування “Діалог” Андрій Миселюк вважає, що наразі чіткої позиції щодо України у Макрона немає, проте її доведеться вибудовувати. І якою буде лінія Франції щодоУкраїни, стане зрозуміло ближче до осені, пише segodnya.ua. Те саме в коментарі ресурсу gordonua.com сказав політолог, голова правління Інституту міжнародної політики Віктор Шлінчак: “Політика Макрона почне формуватися тільки зараз, у тому числі й щодо України. Всі чекають, що з приходом Макрона нормандський формат не зміниться, а раніше заявлені ним позиції залишаться колишніми. Якщо так станеться, то для України це безперечно буде позитивним моментом”. Як розповів Німецькій хвилі професор паризького університету Sciences Po Крістіан Льокен, у сприйнятті режиму Путіна Макрон не буде сильно відрізнятися від Олланда: “Відносини з Росією будуть такими: гаразд, ми говоримо з росіянами, але з певної відстані. Він чутливий до ситуації в Україні, ймовірно, реагуватиме, якщо будуть нові провокації росіян в Україні”.
Варто зауважити, що Кремль і сам постарався максимально зіпсувати стосунки з новим президентом Франції. Досить згадати брудні статті в деяких російських мас-медіа, які звинувачули тоді ще кандитата в президенти Франції у нетрадиційній сексуальній орієнтації, натякаючи на величезну різницю у віці між ним та його дружиною. “Ми маємо подивитися на факти: два головні російські ЗМІ – Russia Today та Sputnik, які належать державі, поширюють фейкові новини”, – жорстко відреагував Еммануель Макрон.
Він завжди жорстко реагував на будь-які провокації щодо свого особистого життя. Свою дружину Бріджит Макрон просто обожнює. Йому – 39, їй – 63. Дружина наймолодшого президента в історії Франції старша за свого чоловіка на 24 (!) роки. До слова, таку ж різницю у віці мають Дональд Трамп та його дружина Меланія.
Історія кохання Еммануеля і Бріджит розпочалася ще тоді, коли майбутньому політику було 15 років. Вона була його шкільною учителькою і вела самодіяльний театральний гурток. Школяр безтямно закохався у на той час 40-річну заміжню Бріджит, яка мала трьох дітей. А коли Еммануелю виповнилося 17, він категорично заявив учительці: “Що б Ви не робили, я обов’язково одружуся з Вами”!”. Обіцянки наполегливий чоловік дотримав – через 13 років вони побралися.
Бріджит Троньйо народилася 13 квітня 1953 року на півночі Франції в місті Ам’єн. Вона була шостою і наймолодшою дитиною в родині представників стародавньої кондитерської династії, яка налічує п’ять поколінь. Родинний бізнес досить успішний і приносить прибуток у чотири мільйони євро на рік.
Коли Бріджит випов­нився 21 рік, вона вперше вийшла заміж за банкіра Андре-Луї Озьєра і народила йому трьох дітей: сина Себастьяна та дочок Лоренс і Тіффані. У Макронів своїх дітей немає. Відповідаючи на численні запитання журналістів, які стосуються такої делікатної теми, Еммануель завжди наголошував, що це свідоме рішення. В усіх інтерв’ю він називає своїми дітьми онуків Бріджит, яких у неї аж семеро. Ось таке воно справжнє французьке кохання! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7433 / 4.38MB / SQL:{query_count}