Вибори у Франції: Марін Ле Пен програє

У неділю, 7 травня, французи обиратимуть нового президента

Як свідчать дані соціологічного опитування Elabe, проведеного для BFM TV та L’Express, незалежний кандидат у президенти Франції 39-річний Еммануель Макрон продовжує істотно випереджати свого опонента Марін Ле Пен – його підтримують 62% французів. Натомість за кандидата правопопулістів і “подружку” Путіна Марін Ле Пен готові віддати голоси лише 38% опитаних.
Тим часом “рука Москви” дотягнулася і до Парижа. Як повідомляє Німецька хвиля, рух Еммануеля Макрона “Вперед!” подав офіційну скаргу щодо поширюваних у соцмережах чуток стосовно таємних статків свого лідера. Малися на увазі заяви Марін Ле Пен щодо офшорних рахунків на Багамах, які, нібито, належать Макрону. “Ми не вагатимемося у намаганні покарати за наклеп усіх, хто поширює цю неправдиву інформацію”, – заявив представник штабу Макрона. Причому речник руху “Вперед!” уточнив, що скарга подана не особисто проти Ле Пен, “хоча вона і згадала про це”. Сам Макрон пыд сам виступу на радіо назвав подібні закиди “фейковими новинами та брехнею з боку сайтів, частина яких пов’язана з російськими інтересами”.
Також Емануель Макрон заявив, у разі перемоги на президентських виборах він планує обговорити з Москвою питання конфлікту на сході України та війни в Сирії. “Необхідно домогтися деескалації на Донбасі, і Росія повинна в повному обсязі виконувати взяті на себе зобов’язання”, – цитує кандидата в президенти Франції RFI.
Принагідно зазначимо, що в заходах щодо забезпечення безпеки під час другого туру президентських виборів у Франції буде задіяно 50 тисяч поліцейських і військових, повідомляє BFMTV. Згідно з даними префектури поліції Парижа, в столиці на охорону громадського порядку будуть задіяні 12 тисяч співробітників правоохоронних органів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7532 / 4.35MB / SQL:{query_count}