У Польщі масово наймають на роботу водіїв із України

Видання Dziennik. Gazeta Prawna нагадує, що Польща є одним із головних європейських гравців у сфері транспорту, проте вже кілька років польські фірми зіштовхуються з проблемою масового відпливу працівників

Головна причина полягає в тому, що на Заході висококваліфікований водій заробляє набагато більше, ніж у Польщі. 
Тому місцеві автотранспортні фірми залюбки наймають працівників із України. В інтернеті повно оголошень, у яких українським водіям пропонують працевлаштування. Показовою є і статистика воєводських управлінь, які видають щораз більше дозволів на роботу. Торік у Варшаві оформлено 1784 дозволи на працевлаштування водіїв вантажних автомобілів. Середня пропонована платня – 1959 злотих (461 євро). У січні та лютому цього року видано вже 1421 дозвіл на працевлаштування українських водіїв. А найбільше пропозицій було зафіксовано в Сілезії – торік у Катовицях були видані 9753 дозволи, а за перших два місяці цього року – вже 2236. Разом із тим, як розповів виданню Dziennik. Gazeta Prawna анонімний працівник однієї з брокерських компаній, власники автотранспортних фірм скаржаться, що водії з України часто порушують правила дорожнього руху та часто стають винуватцями дорожньо-транспортних пригод, хоч у них є всі необхідні документи та лікарські обстеження. 
З іншого боку, опитані газетою підприємці, в яких працюють українці, не захотіли коментувати їхнього стилю водіння. Натомість, згідно поліцейської статистики, минулого року іноземці стали учасниками 1023 ДТП на території Республіки Польща, а найбільшою групою серед них були якраз громадяни України. Це не дивує, адже на польських дорогах українців набагато більше, ніж водіїв із інших держав, пояснює речник Головної комендатури поліції Антоні Жечковський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7843 / 4.35MB / SQL:{query_count}