Росія атакує українку, яка очолює МЗС Канади

Російські інтернет-портали намагаються всіляко очорнити очільницю канадської дипломатії Христю Фріланд за те, що її дід Михайло Хом’як під час Другої світової війни працював в українському виданні “Краківські вісті”, що виходило в окупованому німцями Кракові

Російські пропагандисти наголошують, що в краківському щоденнику друкували пронацистські та антисемітські публікації. 
Водночас сама Христя Фріланд ніколи не приховувала того факту, що її дід редагував “Краківські вісті”. Ще 20 років тому вона заявила про це публічно та пояснила, що Михайло Хом’як жодного разу не підписав своїм прізвищем жодних текстів і не втручався у політику видання.
Міністр закордонних справ Канади сказала у розмові з журналістами, що “нинішні інсинуації – це частина російської дезінформаційної кампанії”. Вона нагадала висловлювання американських політиків та канцлера Німеччини Анґели Меркель, котрі неодноразово повторювали, що росіяни намагаються дестабілізувати західні демократії. “Немає нічого дивного у тому, що такі самі методи застосовують щодо Канади”, – наголосила Христя Фріланд. 
Видання The Washington Post наголошує, що автором багатьох публікацій про Фріланд є такий собі Джон Хелмер, журналіст, який працює у Москві і якого колишній посол Канади в Росії Джеремі Кінсман назвав “послідовником теорії змови”.
Нинішня міністр закордонних справ Канади, раніше міністр з питань міжнародної торгівлі Христя Фріланд, яка успішно завершила перемовини про вільну торгівлю між Канадою та Європейським Союзом, походить з української родини. Вона послідовно критикувала Росію за анексію Криму та збройну агресію на Донбасі та із 2014 року перебуває у переліку західних політиків, котрим заборонений в’їзд до Російської Федерації. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8414 / 4.35MB / SQL:{query_count}